Gwarancje krótkie i długie

2017-05-19 12:53:40

Josef Lukoschek
Podstawowym jakie jest rozpatrywane w codziennym to wybór zajęcia i argumentacje przemawiające za i przeciw..

Potocznie przyjmuje się dogmat pracy etatowej ponieważ daje ona gwarancje dochodowe , w przedziale czasu krótkiego, możliwym spełnianie potrzeb stopnia podstawowego..Myślenie o przyszłości dalekiej nie jest tu roztrząsane, toteż mało kto zajmuje się rozpatrywaniem z punktu widzenia spraw dalekosiężnie...

Idźmy dalej tym torem, co dzieje się po dekadzie takiego zaangażowania, okazuje się że dalszych możliwości po prostu nie ma ! Albo osiągamy wszystko co możliwe w opcji kariery lub zgoła czujemy że to jest już stagnacja , nie rozwijamy się tak jak tego pragniemy i jak naprawdę byśmy chcieli..

Działanie alternatywne ma to do siebie że nie rysuje perspektyw szybkich i wygodnych, co oznacza że początek musi być więcej przyłożeniowy...Cały mechanizm dochodzenia należy porządnie zafundamentować, podstawy takie dają gwarancje rozwoju na długie lata... tu bowiem w przeciwieństwie do tego co znane, apogeum następuje bywa po wielu dekadach...można powiedzieć że wielkie marki powstały z podciągnięcia wielopokoleniowego..

Jaki obraz rysuje rozumowanie o pracy w systemie powszechnym a tym które dopiero co wkracza, jakbby to powiedzieć bardziej jest przedsiębiorczo.Otóż koniec doświadczenia na poziomie zaangażowania w 5 dni tygodnia i już widocznej emerytury jest dosyć szary..Gdzieś tam pozostają lata minione, bywa że i niespełnionych nadziei, marzeń...dodatkowego zabezpieczenia po prostu brak..

Odmianną jest sytuacja wkraczania w tzw.zapoczątkowania budowania dochodu pasywnego, jest obecnie sporo takich możliwości i należy sobie zdać sprawę z takiego procesu kształtowania swego rozwoju..że może być bardzo owocny kiedyś i mając na względzie metodę dywesyfikacji, może oznaczać zwycięstwo... mamy poniekąd coś więcej , to także nie kończy się na tylko finalizacji materialnej..

Zapoczątkowanie rozwoju poza tradycyjnym także i alternatywnie daje naturalne zjawisko zwiększania swoch życiowych szans.Z praktycznego oznacza że nie nie ma schematu odhaczania i nie następuje stanięcie przed sytuacją co dalej? lub jak ktoś woli jak wyżej?? Jest to bowiem inny rodzaj dokonywania i tu wkraczając w taką tematyczność możemy być więcej jak pewni że będzie co robić i to do samego końca. Nie powieje zaspałością, bo zawsze świeże ożywcze projekty dadzą przestrzeń nowym wyzwaniom...

Jest jeszcze coś o czym także kategorycznie należy pomówić.....że początek jest pracowity to każdy wie, lecz w miarę osiągania, pozycji, doświadczenia, statusu i budowy struktury, jest autetycznie powoli lżej....dzielisz zadania i delegujesz, dochody są wypracowane i toczą się samoistnie.Stać na urlop wtedy kiedy masz chęć wypoczywania i nie ma tego przerażającego zaniku aktywności...Bo to przecież jest zabijające jak nagle nie jesteś werbalny dla firmy...Twój czas minął....

To są opory początkowe, że większość ulega, daje się namówić i tak lata mijają, prawdziwe rozwinięcie jakby nie następuje .. zostałeś zaduszony że to jakiś ,,zły system,,.Prawda w tym że działanie przedsiębiorcze nie mami czymś co szybkie, musisz uwierzyć że sukces to te nikłe wygrane,wątłe.Lecz jak się rozrosną to brak sufitu i granic..Pozdrawiam.
Popularność: 7    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom