Przełożenie kondycyjne

2017-06-01 08:50:12

Josef Lukoschek
Zdrowie i dobre samopoczucie stoją w bezpośrednim związku z możliwością realizowania zadań.Dbałość o dobrą kondycję, witalność na co dzień owocuje tym że łatwiej pokonujemy wyzwania , samo nawet myślenie ma charakter optymizmu, nawet nastawienia radosnego.Możemy cieszyć się że poprzez konkretne działanie coś osiągamy i wytwarzamy..dokonujemy w bilansie na plus , dodatnie i to wyłania wymiar zysku....w dalszym wygranej..

Jakkolwiek by podchodził do obszaru osiągania, wytwarzanie wolne, przedsiębiorcze jest czymś bardzo kreatywnym.Dlatego potrzebna tu energia i moc , urzeczywistnianie ma związek z przyłożeniem się i aspektem trudu..

Dobrze, prawidłowo skonstruwany mechanizm przebiegu dnia to miejsce na czas aktywny, popularnie pracę i wkraczanie w akcję, czas przeznaczony na prywatność, rodzinę i dla siebie, czas na regenerowanie sił i odpoczynek, sen..

Utrzymanie zdrowia jest podtrzymywaniem struktury bycia w formie, dotyczy zasad wyżywienia, sprawnego ciała i umysłu, harmonii tego co fizjologicznie przebiega od tysięcy lat...Przeciążenie w jednym obaszarze powoduje skutki ujemne w drugim, Osoba przemęczona jest apatyczna i potrzebny jej relaks i odprężenie, spokój. Osoba mało aktywna bo unikająca wysiłku , jest mało produktywna, nieprawidłowości w schemacie wyżywienia powodują nadwagę, konieczną dieta i terapie przywracające prawidłową żywotność, wyzwalające też zapał i chęci....

Czy potrzeba dużych inwestycji i wiedzy w przedział poprawnego funkcjonowania i bycia na co dzień sprawnym??

Jeśli poprawnie się nad tym zastanowimy to dostrzeżemy że wytwarzanie to też świadomościowe ogarnianie jak co robić się powinno .Tu też panują zasady, stosowanie używek, picie alkoholu czy nadmierne uciekanie się do leków...wszystko to zostawia niekorzystne.Jest to odkładane w formie trucizn. Wydolność z czasem opada i pojawiają się schorzenia, poważne zmiany , lekarz i pewne rytuały stają się potem faktem niezaprzeczalnym..

Oznacza to że do przedziału o podnoszeniu efektywności, wdrażania korzystnych nawyków przyłączyć należy zdrowy tryb życia .Tryb który dłużej utrzymuje werbalny charakter, normalnym działanie po przekroczeniu wieku emerytalnego..

Oczywiście ma to też powiązania z ,,przekazywaniem pałeczki,,pokoleniom, spraw zarządzania finansami publicznymi.Ludzie z długoletnim doświadczeniem i sprawni mogą przekazywać to co dobre nie tylko dzieciom ale też i wnukom...Długość życia ma związek, zadbanie o nie chorowanie bardziej rodzi prawdopodobieństwo iż młodzi ludzie poczują zew ,pasję w zainteresowaniach wolnych...jak ludzie w wieku ściśle produkcyjnym, gdzie wciąż są ,,zajęci,,Dlatego bardziej można upatrzyć narzędzie rozwojowości w nastolatkach......jeśli już mowa o tej przepaści niedogadywania się dzieci z ich rodzicami...

Podstawowym co jakby priorytetuje to myślenie o własnym zdrowiu jest wrażliwość że możesz podnosić status , przychodzą doznania estetyczne, nie musi być wszystko grubo ciosane i toporne, bo poprzez dobre zdrowie i dobre też zarabianie można wprzęgać maszyny,technologie. łatwiej nawet utrzymywać porządek , przeznaczać czas na inwestowanie z informacji ...zdrowie potrzebne .Można więc tak:
Lekarstwem na smutek jest ruch. Recepta na siłę - działanie. Pozdrawiam.
Popularność: 5    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom