Kreatywność

2017-07-15 09:27:56

Josef Lukoschek
Niektóre talenty są czasem bardzo ukryte i drzemią, dopiero rozwój pewnych sytuacji wyłania że rodzi się oryginalne...A co za tym idzie odrębne i niepowtarzalne...

Impuls wolnej i fantazyjnej pomysłowości pozwala bardziej elastycznie kroczyć, także uruchamia sferę doskonalszego podążania.Jest to wpisane w rytm progresywności rozwoju, jeśli brak kreatywności samo działanie powielające i nawet bardzo konsekwentne , sukcesu nie przywiedzie...inni przeskoczą, stworzą operatywniej..

Zarodnikami jest reakcja na to co obserwujesz, mózg bezbłędnie wychwytuje zalety i plusy , to naturalnie odbija się odpowiedzią, ponieważ proces odczuwania stawia nowe modele..

Są to często sprawy skojarzenia , percepcji...ten sam obraz na ścianie wywoła w zgromadzonych różne emocje.Jeśli jest zadanie ponownej odsłony, to siłą rzeczy każdy dąży do udoskonalenia, tego co zobaczył.. powstaje nowa koncepcja, wizja, często jest tak że to bardziej piękne powstaje w marzeniach..potem pragniemy urzeczywistniać, uczynić to materialnym i dotykalnym..

Kreatywność się wyzwala jak nie wisi nad nią obecność pręgierza, postanawiasz na własną rękę iść dalej przed siebie, czujesz że przyszedł na to czas...świadomość mówi że już dorosłeś...

Związki kreatywnego w codziennym są takie że powodują powstawanie zysków..możemy jakimś usprawnieniem, racjonalizatorskim drygiem skrócić czas wytwarzania, dać do ręki coś co bardziej przydatne, w bardzo wielu sferach badawczych wynaleźć np. nowe lekarstwo...w obecnym kreatywność to przejaw wolnej inwencji w spełnianiu siebie poprzez media społecznościowe...

W zasadzie nie ma końca co do ludzkiej intuicji tworzenia, bowiem w niewielkim stopniu jeszcze są wykorzystane możliwości umysłu...te nadal są rozszerzane poprzez wkraczanie w wyższe progi świadomościowe...kreatywność jako czynnik postępu i wznoszenia ucywilizowania, urbanizacji otoczenia i środowiska w bardzo decydującym jest powiązana z naturą...to oznacza że następuje dopasowanie do prawideł życia.

Rozwijanie kreatywne uruchamia myślenie, pozwala przebrnąć przez okresy zastoju, pcha jakby na wytwarzanie wzwyż..jest też sprawą ciągłego podpatrywania, ciekawości poznawczej ...dopinguje i motywuje....z pozoru niewinna stronka może przybrać wymiar bardzo dużej struktury i zrodzić platformę informacyjną, portal tematyczny czy nawet światową przeglądarkę....bo liczy się pomysł przesłania i idei..

Kreowanie na lepiej to także współpracowanie z coraz to bardziej wprzęganymi nowinkami co do przekazu treści, formy, obrazu, dźwięku , zapachu...stanowi ważne narzędzie marketingowe, w procesie sprzedaży.Bez kreatywności wszystko byłoby jakby jałowe i nie posiadało smaczku powodzenia, zachęty.

Domena kreatywnego pozwala kroczyć w ponadprzeciętność, przy działaniu przedsiębiorczym umożliwia wyjście na prostą , przeradzanie się w wolną niezależność. W sferze finansowej uruchamia proces inwestowania i tworzenia podwalin pod przekraczanie barier materialnych.

Kreatywne ma w sobie wymiar ciągłego bycia w ruchu, poprawiania wzorca, tą drogą powstają doskonalsze techniki , jest to też wewnętrzny zapał by widzieć na bardziej optymistycznie , radośnie i kolorowo...cieszyć się z dokonań i degustować wygrane..Pozdrawiam.
Popularność: 9    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom