Zorganizowanie systemu działania

2017-07-24 09:02:05

Josef Lukoschek
Wyłanianie się powodzenia i sukcesu jest skomasowaniem wysiłków różnorakich dziedzin, z tym że cechą charakterystyczną jest nastawienie osobiste na cel urzeczywistniania. Wszystkie drogi wiodą do wygranej i wszystko w takim toku postępowania jest temu nadrzędnemu jak zwycięstwo podporządkowane..

Sprawy organizacji własnego systemu są niezmiernie ważkie bo od tego zależy płynność wkraczania w akcję i progresywne pięcia w górę. Można to podzielić na następujące:

-sprawy ustawienia sobie operowania narzędziami pracy jak sprzęt, warsztat, miejsce pracy, biuro..

-sprawy ciągłego angażowania się w rozwój w tych dziedzinach które wyłaniają dużą wartość, są kluczowe w procesie gromadzenia

-sprawy podziału czasu aktywnego dnia, czasu na relaks i odpoczynek, regenerację sił.

-nadrzędne ustawienie podziału czynności na te bardzo ważne, mniej i nie ważne..

-wprzęgnięcie produktywnych i korzystnych nawyków

Dojście do budującego w czasie wymaga zainwestowania w poznanie zasad , na czym polega kształtowanie na pozytywnie i proaktywnie, ćwiczenia mocnego i upartego charakteru, wytrwałości i konsekwencji.To nie jest norma czasowa , u każdego wchodzenie w próg świadomościowy na wyżej, wymaga koncentracji i przyjęcia że tego dobrowolnie chcesz...świadomy jesteś że to bardzo poprawi Twoją przyszłość ale i też mogą być po drodze bariery, nastąpi wyzwanie by pokonać niekorzystne i to będzie próbą....czy się sprawdzisz, podołasz..

Działanie oparte o systematyczne relacje postępowania w przód wyłania to że wzmaga się proces poznawczy i wzrasta doświadczenie, także wkraczają aspekty że nie jest już tak trudno jak na początku, to kwestia kontroli , zarządzania środkami, dostrzegania co w danym momencie jest węzłowe.Wyzwala się też odnoszenie do sytuacji, reagowanie na ujemne i nauka panowania nad emocjami...Wyrasta też w czasie zobrazowanie marki osobistej, atrakcyjności. Nad tym wszystkim należy pracować i co najważniejsze , nie poddawać się.

Jest to wszystko niejednoznaczne, bowiem energetycznie dążymy do sharmonizowania całości, co oznacza że zarówno spełniamy potrzeby materialne, chcemy podnosić jakość życia , także rozwijać duchowo..

Dlatego sukces, dotarcie na szczególną pozycję , to zdobywanie szczytu jest związane z dramaturgią zdarzeń.Dochodzi wiele cech które z pozoru tylko są nie znaczące, albo powiedzmy sobie szczerze, trendy je omijają.. Można powiedzieć że w zorganizowanym systemie to doskonalenie jest powiązane i z cierpliwością, pokorą . Jak i też musi być w aurze takiego wybijania się na ponadprzeciętnie domena pewności siebie, odwagi, dzielnego widzenia że to rozwija, daje mi szanse na lepiej, nie należy przekreślać czegokolwiek co bardzo postępowe..

Jest to układ samoistnego zdyscyplinowania który należy kochać , lubieć, widzieć w tym swoją podporę, wierzyć że to się uda, satysfakcja nastąpi i gratyfikacja trudu..dotniesz dokonanego i to będzie Twoje i własne, niezależne i wolne..dobry system to ukoronowanie tego czego oczekujesz , jest spełnieniem wewnątrzosobowym i mimo trudnych bywa chwil, wspiera, możesz przeżyć chwile radości i szczęścia..cieszenia nagrodą gdy ONA JEST.. i stało się.....Pozdrawiam.
Popularność: 10    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom