Budowanie progresji rozwojowej

2017-09-05 06:29:16

Josef Lukoschek
Wiele z projektów i programów z jakimi mamy obecnie do czynienia bazują na poziomie czasu, co oznacza że w określonym wymiarze czasowym wypracowane są ustalone planem środki.Oznacza to potrzebę odnawialności w procesie kroczenia, jeśli jedno zagadnienie się zamyka , należy inne w między czasie otwierać. W ten sposób możemy pomóc zachowywać płynność i stabilne wznoszenie .Jeśli chodzi o konstrukcję samych zamierzeń to one także stosownie do zapotrzebowań są poprawiane, wprowadzane udogodnienia, nierzadko jest to autentyczna współpraca dowodzących firmą z uczestnikami przedsięwzięcia...

Z postrzegania rozwojowego wynika że cel który wcześniej zostaje nakreślony , jest opcją nadrzędną, ku temu jest podporządkowany kierunek , ustalamy też priorytet, na co kładziemy szczególny nacisk.

Predyspozycje osobiste są ważne w wymiarze osiągania i dlatego wypada tutaj powiedzieć parę słów.Zacznijmy od tego że wszystko co wielkie rodzi się w bezpośredniej styczności z przemianowaniem naszego charakteru na lepszy, jest to też zabłyśnięcie w nas pewnej światłości naszej świadomości co do kroków dalszego postępowania...Zatem wewnętrznie jakby już ,,wiemy,,co chcemy dalej robić .To rodzenie czegoś bardzo postępowego ma wymiar procesu i zmian temu towarzyszących , oznacza w praktyce podporządkowanie się regułom tzw.wyłaniania się wygranych.

W progresji należy przyjąć główne zasady postępowania wg. praw ekonomicznych, to oznacza że progi wznoszenia, (można też przyjąć drogą analizy technicznej wykresów)(albo tak jak to mówią zasady gosdpodarki magazynowej)nie powinny opadać poniżej co do ustalonych i przyjętych,,minimów,,jako bezpieczne...Dotyczy to planu np.reinwestowania, planu wypłacania , planu rekrutacji w stosunku do sytuacji giełdowych...

Bezpieczne podążanie wzwyż zatem jest ciągłą ,,schodkowania,,pewne części muszą być przeznaczone na dalsze rozwijanie, pewne zaś na zaspakajanie potrzeb bieżących..

Osobną i szczególną strategią jest sprawa tzw.wychodzenia na ,,czysto,,ma ona miejsce zazwyczaj w fazie początkowej procesu kroczenia, nie należy zbyz długo zwlekać z podejmowaniem decyzji co do ,,wzrotowej,, kapitału zainwestowanego...

W przestrzeni zmiennych informacji prawidłowe co do rozwijania linii progresywnej ma charakter ciągłego przeplatania, kłania się też tu metoda dywersyfikacji , która bardziej na prawdopodobnie ,,ogranicza,, tendencje spadkowe i nagłego runięcia w dół..przegranej i porażki..

System który budujemy by długofalowo wytworzył stopniowe i stabilne rozkwitanie jest łączną bardzo odpowiedzialnego działania, bycia na bieżąco w wielu przedziałach, korzystnym jest prowadzenie wytrwałe, konsekwentne, systematyczne...

Spojrzeniem na to wszystko jest nasze ustosunkowanie się do spraw osiągania, wyeleminowanie negatywów, pozytywne myślenie.Także praca nad zagadnieniami emocji, reagowania na sytuacje ujemne...dobrym nawykiem jest znalezienie sobie czasu na przemyślenia , wyciąganie wniosków, prowadzenie statystyk.

Przy dosyć skoncentrowanym i skupionym na dokonywanie trybie realizowania, z natury rzeczy nie interesuje nas omijanie, odwlekanie i narzekanie,śmiało pokonujemy wyzwania.Pozdrawiam.
Popularność: 38    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom