Zmienność sukcesu

2017-12-10 04:45:53

Josef Lukoschek
Możemy scharakteryzować o osiąganiu że jest to pięcie się w górę i wkraczanie na coraz wyższe szczeble , lecz trzeba by było także omówić wiele ,,rodzajów,,trybu sukcesowego, skąd to się wyłania i także jaki ma to w sobie czasokres trwania....

Przeciętny sukces , dosyć popularny i modelowy jest kojarzony z systematycznym działaniem, budowaniem odnóg , jeśli brak przeciwności i ogólne założenia systemu są ,,stabilne,,drogą wytrwałości spełniamy podstawowe założenia co do określonego planu i także dochodzimy do wyznaczonego Celu...

Na ,,przetrwanie ,,ciągu że się wiedzie ma wpływ wiele czynników, najbardziej charakterystycznym jest popyt rynkowy i związane z tym zapotrzebowanie na konsumpcję, bardzo specyficznym jest że możemy odnieść powodzenie w branży która jest bezpośrednio związana z zapotrzebowaniami człowieka, dotyczy to wyżywienia, ubioru, środków transportu , ochrony zdrowia, tu tak jak zawsze klient w pewnym sensie się zjawi.Odniesienie korzyści w tym zakresie to kwestia co prawda długiego czasu ale jest to możliwe.Trzeba także zaznaczyć że dla określonej liczby zbiorowości ludzkiej następuje wymierzone zapotrzebowanie na artykuły i usługi.Można wprowadzać planowane budowanie siedlisk i takie powstawały już w latach 30-tych.Rozwój w takim wypadku jest dosyć perspektywiczny, także przejmowanie pałeczek pokoleniowych z danymi specjalnościami..

Obecny czas ma inne uwarunkowania bo zmienna sukcesu zależy nie tylko od tego co rzeczywiste, także od tego co wirtualne, krótko w wymiar osiągania weszła dodatkowa przestrzeń...Cechami tego zwiększanie się możliwości, w pierwszym rzędzie informacji, przeciwstawnym brak zachowania gwarancji, co skutkuje wielowymiarowym podejmowaniem prób.Sukces w tym przedziale nie jest tak od siebie sam oczywisty...,udanie ,,się jest związane z walczeniem do końca, bywa i w przekroju całego życia....

Co to są sukcesy szybkie i tzw.przestrzeni chwiejnej?? Jest to wszystko co związane z nagłymi ,,kaprysami,,są dziedziny że nie można otwarcie potwierdzać że wypadkowa odsłoni wielkie wygrane. Na pewno ma tu znaczenie wejścia w mechanizm przyspieszania w określonym czasie, miejscu i wyjątkowym splocie okoliczności...trochę szczęścia w tym dopomaga, czasem korzystne układy.Jednakże są to sukcesy które by je utrzymać wymagają poświęcenia(podtrzymania) na wiele lat, bywa też że szybko o takich się zapomina.

Całkiem nowym co do pojawiania się sukcesu są zjawiska jakie występują w czasie obecnym i mają do czynienia z nowymi formami ,,wyzwalania ,,się .Napewno ma wpływ schematyzm struktur instytucjonalnych i tutaj społeczność nie wpełni już zadawala się tym co jest dyktowane, narzucane...świadomościowo człowiek wie co powoduje powstawanie kryzysów..

Sukces czasu obecnego jest podyktowany może nie wielkimi odkryciami i rolą wpływu geniuszy, lecz tym że przeciętny człowiek potrafi podjąć wyzwanie skupiania energii aktywnej, doprowadza do rozkwitu organizacyjnie i zarządzeniowo , selekcjonuje to co wznosi. Wykorzystuje śmiało kroczące technologie , wyprzedza pozostałe.Dzięki globalizacji może uzyskać wsparcie z każdego kierunku i najważniejszym w tym jest ułożenie społecznej akceptacji.Przypomnieć też należy o roli mediów,mechanizmach które budują ,,chęci,,do działania jak kopalnie kryptowalut... Jeśteśmy świadkami ,,szczytów,,które w znaczący sposób stworzą nowe co do pojmowania co to realizowanie, podniesienie wartości.Czas ciekawy i interesujący .Pozdrawiam.
Popularność: 34    Powrót

Komentarze

Ze zmiennością "fortuny" najtrudniej jest sobie poradzić we własnej głowie. I przetrwać:)
2017-12-10 10:41 ~AleksandraNiedzielska.pl
Chcąc osiągnąć sukces, czy to w życiu, czy w biznesie, trzeba być gotowym do wykorzystania okazji, gdy się pojawia na naszej drodze.
Generalnie ludzie boją się nowości, ale tak naprawdę, to niewiedza powoduje odrzucenie tego co nowe, nieznane.
2017-12-10 10:59 ~Ewa Kludka
To co nowe przeraża ludzi od czasów jaskiniowych - to co nowe - to może być groźne. Ale trż przynosi nowe okazje :)
2017-12-10 11:10 ~Ola Żuławińska
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom