Jak zwiększyć pewność siebie?

2018-02-22 14:13:46

Justyna Kaczorowska
Jestem coachem i pomagam ludziom w zwiększaniu pewności siebie, podwyższeniu samooceny oraz budowaniu poczucia własnej wartości. W samym sercu poczucia własnej wartości leży relacja, którą mamy z samą sobą. Praktycznie więc mam zamiar pomóc Ci w poprawie tej relacji, tak byś miała większą ochotę być sobą. Nauczę Cię, jak słuchać siebie samej, uzyskać świadomość siebie, zacząć szanować swoje uczucia i swój sposób patrzenia na świat.

Będę zachęcać Cię do przemyślenia swoich odczuć o sobie oraz zanalizowania prawidłowości w swym zachowaniu i przekonaniach na swój temat. Dzięki pogłębieniu Twojej samoświadomości oraz zmianom w postawie i zachowaniu dokonasz głębokiej przemiany, koniecznej do stworzenia szczerego i trwałego poczucia własnej wartości, wyższej samooceny oraz prawdziwej pewności siebie.

Podczas procesu coachingowego odkryjemy, co cię blokuje i hamuje, wyciągniemy z podświadomości Twoje ograniczające przekonania, lęki i schematy działania. Początkowo może Ci się to wydać dość przerażające, bo poczujesz, że nadszedł czas najwyższy, by dla odmiany spróbować czegoś nowego. Jak to ujął Einstein, szalony jest ten, który wciąż robi to samo, a za każdym razem spodziewa się innego rezultatu. Czasami może się zdarzyć, że moje pytania będę budzić w Tobie niepokój lub chęć powrotu do starych nawyków myślowych. Potraktuj to jako bardzo dobry znak. W końcu to stare schematy hamowały Cię w różnych dziedzinach życia i nie pozwalały iść do przodu. Zapraszam Cię zatem w fascynującą podróż w głąb siebie. A ja będę Ci towarzyszyć podczas tej podróży, krok po kroku, przez 5 spotkań.

Coaching metodą LockLuck pomoże Ci uwolnić Twoją naturalną pewność siebie i nakłonić Cię do działania. Po skończeniu tych 5 sesji nasza podróż się może właściwie zakończyć, ale nie musi, możemy bowiem dalej współpracować nad innymi obszarami Twojego życia, które zechcesz polepszyć.
Przekonaj się sama, ile możesz zyskać!

Mając pewność siebie i poczucie własnej wartości Twoje życie stanie się pełniejsze, gdyż wiara w siebie napędzi Cię i zdopinguje do działania. Z większą wiarą w siebie przyjdzie uczucie ufności we własne siły, nawet w obliczu trudności. Niekiedy poczujesz emanującą z Ciebie pozytywną energię, kiedy indziej po prostu zaczniesz zauważać, że ludzie komentują Twoją swobodę, wesołość, pewność siebie lub jakąś zmianę w Twoim zachowaniu. Tak, to promienieje na zewnątrz – osoby pewne siebie doceniają swoje zalety, są bardziej zrelaksowane i chętniej współpracują z innymi.
Pewność siebie zmieni Twoje życie na zawsze – i jak doskonale ono wtedy smakuje!

Nie zwlekaj i umów się pierwszą sesję coachingową jeszcze dziś!
Przełam opór przed zmianą, daj sobie szansę na realizację własnych pragnień, zrób to dla siebie!

Podał Ci się wpis? Podaj dalej, skomentuj lub polub moją stronę na FB: Coaching wzmacniania pewności siebie
Popularność: 7    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom