Podstawowe zagadnienia w rozwoju

2018-05-23 10:06:14

Josef Lukoschek
Zagadnienie poprawnego kształtowania rozwoju przez jednostkę jest tematem rozbudowanym , tutaj należy uwzględnić kluczowe, węzłowe co przynależy:

-budowanie wizji co do czasu przyszłego i dobrej przyszłości, wiąże się z jasnym dostrzeganiem podjęcia ważnych decyzji takich jak wybór kierunku kroczenia, uświadomienie swego miejsca i pozycji , potencjału wyjściowego na start.

-stworzenie systematycznego planu działania wspartego realnie sporządzonym celem, jest konieczną analiza danych wejściowych, możliwości inwestowania, założenie specyfiki rytmu dziennego. Czy predyspozycje osobiste jak obecna wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwolą na wykonastwo zadań, nie będą zbyt wygórowanym obciążeniem i cel nie będzie się oddalał.Nastąpi progresja wyników i oczekiwane pozytywne rezultaty.... Podkreślam znaczenie takich przemyśleń ponieważ wszystko co kierowane pochopnością w wyważeniu na co nas konkretnie stać, może przybrać obrót negatywny. Przeciążenie pracą zniechęci, zniknie zadowolenie i zapał, spadnie motywacja...całe przedsięwzięcie się nie powiedzie...

-tworzenie własnego systemu w wymiarze kroczenia jest misją odpowiedzialną , podejmujemy stopień ryzyka by urzeczywistniać , wytwarzać .W tym jest wbudowany mechanizm energetycznego przyłożenia i w warunkach praw ziemskich funkcjonuje na zasadzie przemian energii . Poprzez aktywny wysiłek i silną wolę osiągania wykuwamy , rodzimy to co pożądane, spełniamy oczekiwania, wszystko jest związane dążnością ku sukcesowi.

-odwieczny tryb dokonywania wiąże się u człowieka z przestrzeniami uzyskiwania statusu ponadprzeciętności, mistrzostwa i do tego ujarzmienia niesprzyjających przeciwności w taki charakter postępowania by nastąpowały zyski, zabezpieczenia, pojawiał się dogmat szczęścia...jest to mocno związane ze sferą duchową ,nie tylko samym założeniem nośnika pieniężnego lecz także stawania się bardziej doskonałym Filozofie życia i wzorce upodobniania na boskie...

-samo pojęcie rozwoju cywilizacyjnego łączy się z następowaniem zmian w społeczeństwach, na obecnym etapie globalizacji w wprowadzenie struktur pokojowego współistnienia i zrównoważenia w wielu aspektach pod względem kulturowym, rasowym i wkraczania w przestrzenie wyższe....Dzięki rozwiniętym technologiom, dzięki postępującej samoświadomości co do racjonalnego wykorzystania możliwości planety...

-samopostrzeganie co do znajomości przechodzenia przez etapy wiekowe powinno być kształtowane edukacyjnie dosyć wcześnie, nie ukrywane prawidłowe zasady i wzorce które uruchamiają proces kontrolowanego wkraczania że wypadkowa to transformacja w podwyższanie wartości osobistej, cechy uznanej marki.Atrakcyjność zawodowa i prywatno-rodzinna..

Dynamika osiągania ścisła jest z samym co wytworzyła natura , młodość, wiek średni i starość , każde z tych okresów jest bogactwem w możliwości. Nie należy zmieniać dysproporcji tych układów, rozumować że jak dziś brak chęci to tą rzecz odpracujesz za lat 30....nie odpracujesz...do pociągu wskakuje się o właściwym czasie..ponieważ każdy czas ma swoje zgodne z przeznaczeniem wypoziomowanie aktywno-zdobywcze..

Wszystko opiera się na zrozumieniu prawidłowości jakie są dziełem następowania pokoleń, jak jest przejmowana pałeczka postępu...co powinno towarzyszyć byś ogarniał przestrzenniej , przytomniej zdawał sobie sprawę o doniosłości nauk tu wyraźnie zakcentowanych..Pozdrawiam.
Popularność: 10    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom