Droga do spełniania celów

2018-06-21 09:57:30

Josef Lukoschek
Początek urzeczywistniania planów leży w przykładnym położeniu podstaw pod dalsze, są to bazy przygotowania, stworzenia stanowiska pracy, zdobycia środków na start i na tym etapie ważnym jest zaliczanie szkoleń.Mają na celu pewniejsze wejście w dany obszar tematyczny.

Na drodze wykonastwa pojawiają się różne utrudnienia, w grę wchodzi często brak należytego doświadczenia, obycia zarządzaniem, prowadzeniem.Tutaj trzeba podwyższyć stopień silnej woli i zdyscyplinowania, także formować wytrwałość prowadzonego kierunku...

Przebieg progresji jest taki że działanie wyznacza je poprzez okres wieloletni, z punktu widzenia rozwojowego po paru latach można już mieć ,,własne zdanie,, wyspecjalizować się i zdobyć arkana eksperckie.Chodzi tu o poznanie tajników i sztuki władania danym obszarem poznawczym.

Wielkość efektywna prowadzonego zamierzenia jest uzależniona od stopnia zdawania sobie świadomości co tak naprawdę buduje to co wartościowe, tu bardzo zasadniczym jest wprowadzenie ,,w akcję,, gamy korzystnych nawyków...Jest to przedział wszystkich czynności które usystematyzowane w ciągu kroczenia ,,naliczają,, pochodne zysków, tzn.powodują że mimo niewidoczności wzrastania traktu codziennego, w wymiarze kwartału, roku wyłaniają ogromny potencjał, są ukoronowaniem włożonego trudu i pieczętują to uzasadnionymi gratyfikacjami.

Tu też spotykamy się z pojęciami odczuwania satysfakcji, nagroda i uznanie cieszą, podnoszą motywacyjnie i napawają dumą.Można śmielej rozważać o tym co dalsze i wyznaczać kolejne poprzeczki i wyzwania do osiągania.

Na pewno czasem niekorzystnym jest zaistnienie sytuacji kryzysowej, stagnacja w toku i jakby oddalanie się od zamierzonego...można powiedzieć że jest to czas kiedy szczególnie oczekiwane jest wsparcie, podbudowanie mocniejszej opoki psychicznej.Zjawiska i reakcje są takie że sytuacje przerastają próg ogarniania energetycznego...do takich przyczyn można zaliczyć pochopność co do realiów zdefiniowanego celu, zbytnia nadambicjonalność która nie znajduje potwierdzenia w ,,rodzeniu,, wyników.Mogą w grę też wchodzić sytuacje losowe, bardzo nieprzyjazne układy środowiska i nagłe załamanie koniunktury gospodarczej...

Na sprawę odnoszenia sukcesu ma wpływ rozwój technologiczny i związane z tym ,,nowe zmiany,, , które dopiero samo życie kształtuje, koryguje (w trakcie doświadczenia jak się sprawdzi) .To oznacza że spotykane jest z ogromną skalą możliwości, pośrednio też przez dołączenie przestrzeni wirtualnej.Z drugiej strony wypozycjonowanie na wyżej wymaga od jednostki spełnienia zaostrzonych kryteriów, żywszego i odważniejszego wkraczania na szczeble wyższe, ponadprogowe, ponadprzeciętne...

Ustawienie biologiczne czasu ,,dokonywania,,jest systemowo praktycznie stałe, natomiast zmienia się struktura okresu wchodzenia w dorosłość, dojrzałość, powodowana bardzo wymagającym programem nauczania.Z kolei liczne ,,udane,,w technice medycznej czas życia wydłużają....Wymaga to znowu wprowadzania nowych algorytmów co do epsloatowania potencjałem jaki posiada człowiek...Tu też są koniecznym zmiany w zabezpieczeniach, polityce socjalnej.

Na rozwój podwyższonego zasięgu wpływa też ujednolicanie przeobrażeń globalnych, zrównanie statusów płci, robotyzacja i automatyzacja, wprowadzanie sztucznej inteligencji. Konstruktywne w gospodarce ,,nowych zawodów,,zmniejsza bezrobocie... Pozdrawiam.
Popularność: 22    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj