Motywacja do działania

2018-08-23 16:03:22

Zbigniew Godziński
Zmotywować się jest trudno przede wszystkim do rzeczy, które są dla nas mało naturalne i nie wychodzą nam z łatwością. Dużo łatwiej jest robić to, w czym wiemy, że jesteśmy dobrzy i idzie to płynnie.

Jeżeli już w życiu próbowaliście niemal wszystkiego i wiecie, co wam wychodzi tak naprawdę dobrze- to właśnie to warto robić. Być może jest to truizm, ale jeśli coś ma być naprawdę dobrze zrobione i przynosić efekty to powinno nam przychodzić "mocno" i z "uderzeniem". Cokolwiek to jest: czy jest to pisane, czy komunikacja z ludźmi, czy wyliczenia, warto,abyście to właśnie eksponowali. Jeśli będziecie to robić konsekwentnie istnieje szansa, że uda się przebić. Jeśli nie nadal się będziecie męczyć i frustrować. Bowiem w czymś, w czym jesteście słabi nigdy nie osiągniecie sukcesu.

To, co przychodzi z łatwością będzie najlepszym rozwiązaniem. Pracę trzeba włożyć, by się do tego przebić, ale z pewnością przyjdzie taki moment, że dalsze "ciśnięcie" nie przyniesie efektów. Róbmy to, w czym jesteśmy mocni a i motywacja i rezultaty będą zadowalające :)
Popularność: 26    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj