Pozytywne nawyki a wzrost produktywny

2018-10-07 11:44:23

Josef Lukoschek
Wdrażanie korzystnych nawyków jest procesem , dużą rolę odgrywa podejście świadomościowe dlaczego chcemy zmieniać na lepsze tryb dotychczasowy postępowania.Czynnikiem motywacyjnym jest chęć bardziej efektywnego dokonywania.Nawyki jako ,,doskonalenie,, funkcjonowania są konstrukcją opartą o całokształt naszego charakteru.Tutaj wypada zaznaczyć domeny wytrwałości i upartości w pokonywaniu trudności , mobilizację do podwyższania zaangażowania.Nawyki wchodzą ,,w krew,,gdy towarzyszy duch parcia w przód, nie odkładanie spraw na potem.

Nauczenie się toku systematyczności, konsekwentnego działania, regularności w realizacji zadań jest uruchomieniem sfery priorytetu ważności i wartości.Zatem codzienność łączy się z tym że wkraczanie w akcję zapoczątkowane jest od czynności kluczowych, wymagających dużej energii, zapału, przyłożenia i solidności.Skupienia i koncentracji.Stąd wymiar bycia wypoczętym zanim przystępujemy do właściwej pracy.

Nawyki są usadowieniem tego co wykuwa produktywne, to bardzo podnosi gdy ćwiczenie dla przykładu punktualności, owocuje tym że cechuje nas terminowość.Serio traktowanie klienta opiniuje naszą widzialność jako dobrej marki . Wzrasta atrakcyjność i zainteresowanie naszymi usługami.

Nie są to błahostki, powierzchowne liźnięcie tematu.Trzeba transformować w oś pilności że to uwydatnia wstępowanie w ponadprzeciętne. Łączy się z ambicjami, aspiracją zbudowania o coś więcej....

Produktywność jako moc materializowania ma w sobie aurę że wypracowujemy w kolejno następujących okresach coraz więcej, idzie nam to co raz łatwiej, lżej i przyjemniej...niejako kochamy zajęcie, pasjonuje nas i w tym się spełniamy i odnajdujemy...tzw.wyzwalanie się i wchodzenie w obręb wolnej niezależności.

Dobre nawyki podnoszą stopień kwalifikacji, wyłuskują co jest na miejscu pierwszym i tu zadbane jest o kierunek i strategię.Odrzucają wszystko co nie buduje progresywności, nie wnosi w rozwój koła zamachowego(nowe przyczółki, dywersyfikowanie rozgałęzień, budowanie w tle)

Sukces i wstępowanie w szczytowe jest połączone ofiarnością i traktowaniem zasad i reguł jako święte, nie ma mowy o bylejakości , przeciwnie dążymy do optymalnego przodowania , profesjonalizmu.

Kształtowanie tak wartościowych cech jest sprawą lat i uporczywości że się ,,widzi,,dokąd się podąża...nie załamuje w okresach trudnych i kryzysowych i nie ulega pokusie schodzenia z trajektorii dochodzenia...walczy do samego końca jeśli chce się zwyciężyć...nigdy nie poddaje!

Zatem trzeba roztropnie przemyśleć, co czeka gdy autentycznie chcemy dokonać i na 100% a nie tylko na 90%....Nie wskrzeszamy słomianych zapędów w stylu bo nagle coś lub ktoś nam zaimponował...tylko podwijamy rękawy i zabieramy się do pracy nad sobą, rzeźbienia zmian na lepsze.

Pozdrawiam.
Popularność: 6    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj