Optymalne podejście- dlaczego dziś jest potrzebne?

2018-11-15 11:57:08

Zbigniew Godziński
Optymalny rozwój i "podejście", to coś, co rozwijam od paru lat, mając pewność, że jest to "potrzebne". Wiele osób narzeka na "pęd życia" a przecież w XXI wieku trochę "zwolnić" to nie znaczy "stracić...

Na pewno wyznaczenie wartości, celów, oraz identyfikacja "przeszkód" w drodze do ich osiągania pomoże "obrać" właściwy "kierunek". Gdy to już mamy a nasze "wsparcie" będzie na "odpowiednim poziomie", wówczas będziemy mogli "intensyfikować" "działania" w "drodze" do "realizacji" "pragnień".

"Optymalne podejście" , wypływa ze świadomości "dostatku", "nadmiaru" w XXI wieku. To "poczucie",że wszystkiego "starczy" i, że potrzeba jedynie "mądrze zarządzać" zasobami, które są "dostępne" na planecie.

Dlatego kluczowe na pewno będzie poznanie odpowiednich metod i technik "nauki" i pracy.

Jeszcze istotniejsze będzie zarządzanie dniem i zarządzanie w czasie w obrębie dłuższych okresów.
Na pewno jeśli to połączymy z ustawieniem "dobrej energii", wówczas "generowanie efektów" nie będzie "przypadkiem" a "zasadą". Ta "zasada" powinna nam przyświecać "codziennie" i zawsze, kiedy będziemy chcieli osiągać nasze "cele" skuteczniej, szybciej, efektywniej i "przyjemniej".

Jeśli odpowiednio wyznaczymy "priorytety" to na pewno będzie nam się "łatwiej żyło". Wówczas nasze działania "podświadomie" będą skoncentrowane na tym, co najważniejsze a my będziemy odczuwać coraz to większą "satysfakcje" z przybliżania się do "danego celu" z własnym "stylem i podejściem".

Realizacja "siebie" doda nam z pewnością "wiatru w żagle" i pomoże pokonywać "przeszkody".
Popularność: 13    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj