Optymalne natężenie- czyli dobra harmonizacja i efekty

2019-01-09 16:00:12

Zbigniew Godziński
"Optymalne natężenie"- to podejście, które zarówno "popycha" nasze interesy, jak i łączy to z harmonizacją ze światem, z którym chcemy współgrać.

Często macie tak, że wkładacie duży wysiłek a nie jest to kompatybilne z tym, co daje nam świat? To właśnie jest brak "harmonizacji ze światem", albo inaczej "nieoptymalne podejście". Jakie są zatem inne "skrajne podejścia" ?

Pierwsze to podejście ze "zbytnim natężeniem" wtedy to my dajemy "za dużo" a nie jest to "doceniane" przez ludzi. Inne to, gdy nie wkładamy wysiłku, albo wkładamy go w nie te miejsca, co trzeba...

Często mieliście tak, że dzwonił do Was ktoś z ofertą, której kompletnie nie potrzebujecie a innym razem, gdy wy się staraliście o nią to nie było takiej możliwości? To jest właśnie sygnał o złej harmonizacji!

Dobra harmonizacja jest wtedy, gdy wkładamy energie, czujemy, że to, gdzie dajemy wysiłek się nam zwraca i też odpowiada na "zapotrzebowania świata".

Na początku gdy wejdziemy w tą "energię" czujemy siłę ogromną, która gdzieś tam będzie nam dawała pewien "opór" to normalne. Siła optymalnego natężenia jest "ogromna", bo gromadzi całą mądrość i siłę świata. Jednak jeśli już do tej energii przyzwyczaimy się- nasze efekty będą rewelacyjne :)
Popularność: 18    Powrót

Komentarze

Duży i przesadnie włożony wysiłek jest sprawą nie ustawienia na produktywnie, W sensie ,,przyciągania,,do siebie jest ważnym zbudowanie własnej marki i potencjału finansowego, wtedy to my dysponujemy zarządzaniem(ruchy taktyczne na giełdzie).Wszystko co jest robione na krótko i inwestowane z narażaniem destabilizacji podstawowego , więc z dużym ryzykiem..pada i rujnuje..a więc trzeba się nauczyć co to jest wyłanianie prawa przepływu energii .. Wysiłek się zwraca jak jesteś coraz bliżej źródła jak funkcjonuje dane zagadnienie, bo tak tracisz czas, środki i wiecznie będziesz miernym ,,graczem,,
2019-01-11 08:16 ~Josef Lukoschek
Oczywiście. Optimum we wszystkim jest niezwykle ważne w XXI wieku i na pewno też w następnych. Dlatego wytrwale poruszam tą tematykę już od 3 lat
2019-01-13 19:41 Zbigniew Godziński
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom