Jak mieć większe zarobki i więcej satysfakcji pracując jako Coach?

2019-04-15 16:02:37

Marta Kaim
Być może wielokrotnie zastanawiałaś się czy na coachingu, doradztwie, konsultingu da się dobrze zarobić?
Zdarza ci się myśleć, dlaczego innym udaje się odnieść sukces w tej branży, a ja mam ciągle pod górkę?
Ciągle się uczysz, inwestujesz w nowe narzędzia i kolejne kursy, a nie zarabiasz tyle ile byś chciała?
Odczuwasz lęk i nie śpisz po nocach martwiąc się czy i ile zarobisz w tym miesiącu...
Modlisz się o nowych klientów i uczysz się z książek nowych rzeczy wierząc, że jakimś cudem pojawią się jakieś zlecenia.

Niby wiesz, że w tej branży ważne jest, aby zbudować własną markę osobistą, ale sama do końca nie wiesz jak...
Słyszałaś wielokrotnie, o tym, że ważne jest, aby mieć specjalizację, ale po co i jak ją wykorzystać tego nikt ci już nie powiedział.
Oglądasz kolejny webinar, jedziesz na kolejne szkolenie z marnym skutkiem..

Robisz dużo, ciężko pracujesz, a wciąż towarzyszy Ci brak satysfakcji i poczucie, żalu, że nie zarabiasz wystarczająco.
Masz wrażenie, że kolejny tydzień, miesiąc, rok przeleciał ci przez palce i nie po to otwierałaś firmę, aby frustrować się i martwić.

Przyczyn tej sytuacji może być kilka, ale moje doświadczenie oraz praca z moimi klientami pokazuje, że tak naprawdę istnieją dwa kluczowe.

Pierwszy to brak wiedzy na temat skutecznego budowania biznesu, który rządzi się innymi prawami niż tradycyjne usługi tzw. pierwszej potrzeby.
Brak spójnego modelu biznesowego, jasności z kim pracuję i komu pomagam, a także brak systemu pozyskiwania klientów sprawiają, że firma nie generuje obrotów mimo, iż wielu klientów czeka właśnie na tego rodzaju usługę.

Drugi tkwi głęboko we wnętrzu i jest jak niewidzialna blokada, która odwraca uwagę od wartości jaką wnosi do świata usługa rozwojowo - doradcza. Wystarczy kilka zmian w sposobie postrzegania siebie i tego co robimy, a puszczają blokady i pojawiają się klienci.

Tylko harmonijna praca łącząca te dwa elementy jest wstanie w ekspresowym tempie rozwinąć twoją firmę i zapewnić ci więcej satysfakcji, wiekszą skuteczność i więcej sukcesów finansowych.
Nie da się zbudować firmy bez solidnych fundamentów, inwestując w kolejne certyfikaty, zamiast wiedzę na temat tego jakimi prawami rządzi się rynek usług rozwojowych.
Nie ma sensu inwestować w stronę internetową, robić webinary i live'y, które nie docierają do tych klientów, którzy naprawdę Ciebie potrzebują.
Nie ma potrzeby ciężko pracować, kolejny miesiąc martwić się co będzie z moją firmą i dlaczego nie mam klientów, skoro od lat istniej znany i sprawdzony sposób budowania marki, który pozwoli Twoim klientom nareszcie odnaleźć ciebie w tłumie konkurencji, a Tobie zapewni radość, poczucie spełnienia i finansowy sukces.
Zapomnij o tym co do tej pory słyszałaś, a co okazało się być mało skuteczne - zbuduj markę opartą o autentyczność i ciesz się z prowadzenia skutecznej firmy.


Jeśli w którymś z tych zdań widzisz siebie umów się na bezpłatną konsultację w trakcie, której wyjaśnię Ci na czym polega program Master Brand - strategia 3 x S więcej satysfakcji, większa skuteczność, więcej sukcesów.
Odpowiem na twoje pytania, podzielę się wiedzą na temat skutecznego prowadzenia dobrze prosperującej firmy.

Marta Kaim
Zadzwoń i umów się na konsultację
tel. 531-471-475
Popularność: 167    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom