Rozwój,czy zawsze oczekuje nas sukces...

2019-12-27 05:16:35

Josef Lukoschek
Przyjęło się uważać , że pewne modele postępowania pomagają w osiągnięciu szerszego powodzenia.Jest to dosyć stereotypowe że jak przestrzegasz regułki to możesz wykreować siebie na bardziej ponadprzeciętnie .Lub też nie stosując żadnych metodycznych wspomagań pozostaniesz w tym samym punkcie lub zgoła będziesz reprezentował typ utkwienia w wiecznie szarym ogonie...

Próbowanie wielu rzeczy , jak one się sprawdzają i także wchodzenie jakby głębiej w las i bardziej tematycznie dają następujące wynikowe:

-rozwój jest ciągłym rozgałęzianiem się wielu specjalizacji , od punktu wejściowego do czoła to różnica jak nieba do ziemi.
-osiąganie jest co prawda sprawą uporczywości , lecz tak naprawdę jest też szukaniem nowych rozwiązań.
-wiele lat przeobrażeń struktorowych, wstępowania technologii powoduje że rozwój może wykoślawiać normalne pojmowanie co to jest dochodzenie do dobrych wygranych.
-w zasadzie nie istnieje żaden złoty środek który da gwarancje stabilności w progresywnym kroczeniu , jest to bowiem tak jak zawsze hiperbolizm sentymentu.
-ważnym z punktu bardzo prozaicznej walki o przetrwanie jest strategia budowania realnych dla życia zabezpieczeń, coś co daje czas na zastanowienie,ujęcie z lotu ptaka , czy to co tworzę urzeczywistniam, spełniam wizje i marzenia, znajduję swoje osobiste szczęście...

Nie jest to walka z widzialnym wrogiem ani też przeniknięcie w matnię bo jak rozpoczęte to musi się udać, jest to zawsze niewiadoma. W mniej lub bardziej w sobie frywolna gra, na co masz wpływ, na co jednak nie masz. Sukces jest pociąganiem wielu sznurków jak w teatrze kukiełek, może się taka zabawa lub też przygoda innym podobać, więc będą dufnie oklaskiwać , zauroczeni tym czymś zanim powrócą w codzienne.Albo nie będzie żadnych braw, więc ten cały schemat trzeba znów ćwiczyć od początku.Choć się wydaje żeś czujnym od lat.Pozdrawiam.
Popularność: 9    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom