Coaching dla każdego

2020-02-12 14:19:30

Zbigniew Godziński
Coaching to coraz częściej narzędzie niezbędne dla każdego "wolnego" i świadomie myślącego człowieka. Umiejętność adaptacji w "nowych warunkach" jest kluczowa dla każdego, kto chce cieszyć się życiem

Coaching oczywiście nie jest stricte dla każdego, bo musi być wola "życia wolnego i w zgodzie z założonymi celami. Jednak ważne, aby to narzędzie udostępniać jak największej grupie osób, bo to tworzy świadome i wolne społeczeństwo

Coaching pomaga zarówno uporządkować sferę własnych wartości, jak również celów. Dobry coaching także bierze pod uwagę elementy społeczne, bo przecież funkcjonujemy nie w próżni a w "systemie społecznym", gdzie są ograniczenia.

Dobry coach potrafi zanalizować to, co jest w kliencie w środku- jego potrzeby, wartości, o które chce się zatroszczyć, jak również sprawnie i obrazowo analizuje sytuacje, w jakiej znajduje się klient. I jak wyznaczyć pomost pomiędzy pragnieniami i i ograniczeniami klienta a celem, który chce osiągnąć. Wszystkie trudności, które napotyka także powinny być dokładnie sprawdzone- zarówno te wewnętrzne, jak blokady w psychice, wynikające z trudnych doświadczeń, jak również te niezależne, infrastrukturalne, które musi klient pokonać, aby swoje cele osiągał efektywnie, skutecznie i przyjemnie.

Tym zajmuje się coaching, który także prowadzę. Zapraszam na mój profil i do kontaktu, jeśli chcesz osiągać swoje cele, wartości i potrzeby i czerpać satysfakcje także z samego procesu ich osiągania. A także pozostawać w dobrych relacjach ze społecznych otoczeniem.
Pozdrawiam i zapraszam na konsultacje!
Zbigniew Godziński
Popularność: 24    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj