COACHING bez ściemy. Czym nie jest coaching ? Film

2020-05-25 23:38:37

Mateusz Kobryn
Potrafię cieszyć się sukcesem innych :) Certyfikowany Coach metody Coach Wise™ (program akredytowany przez International Coach Federation), zafascynowany kreatywnymi metodami pracy z klientem.

https://dobrycoach.pl/coach/mateusz-k...


Coaching to metoda szybszego dochodzenia do swoich celów poprzez skoncentrowaną na Tobie rozmowę z profesjonalistą. Nie ma w niej leczenia, doradzania, czy perswazji. Jest pełne skupienie na tym, co możesz odkryć na temat samego(ej) siebie oraz własnych celów.


Zobacz film na YT:
https://www.youtube.com/watch?v=ms_1yQ3No-M&feature=youtu.be

#coaching #rozwój #mateusz #kot #mentoring #terapia #rozwójosobisty #trenerosobisty

Metoda COACHING PO KRYZYSIE:

Czym jest COACHING PO KRYZYSIE?
Jest to koncepcja, według której zakończenie danego etapu/ czy relacji ukazywane jest jako czas i przestrzeń do zmiany oraz zwrócenia się ku nowym doświadczeniom i możliwościom. Zmiana, czy rozstanie związane jest z utratą czegoś istotnego oraz nierzadko części siebie (kawałka tożsamości, którą tworzymy w relacjach).

Jak działa Metoda COACHING PO KRYZYSIE?
Program, to seria spotkań z certyfikowanym coachem, specjalizującym się w tematyce życiowej zmiany i wykorzystywania kryzysu do „odzyskania” swojego pełnego potencjału.


To metoda ułatwiająca i przyspieszająca proces korzystania z własnych doświadczeń, pomysłów, możliwości, energii oraz kontaktów, by osiągnąć ambitne, skierowane na przyszłość cele. Osoby zgłaszające się na program COACHING PO KRYZYSIE widzą w samym załamaniu (często alarmujący) sygnał do zmiany pewnych nawyków, sposobów myślenia, a często nawet strategii firmy, lub roli w grupie. To samo w sobie stanowi dla nich motywację, jednak z pomocą coacha mogą dojść do upragnionych celów znacznie szybciej. Klienci mogą przekształcić ograniczające ich przekonania i blokady psychiczne na bardziej zachęcające do działania wyzwania. Wyznaczając odważne cele oraz dbając o siebie (i swoje otoczenie), klienci programu COACHING PO KRYZYSIE odkrywają nowych siebie I poszerzają swoje horyzonty.
Popularność: 18    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj