Prawdziwy Guru, którym jesteś.

2021-02-17 13:18:25

Szczepan Zmarzliński
Póki nie odnajdziesz Guru, którym jesteś, będziesz szukał/a potwierdzeń, narzędzi i pośredników. Jedni poprowadzą Cię ku sobie samemu, drudzy oprowadzą po labiryntach niewiedzy.

Przykładowo tzw. Mentor bez samopoznania, pokaże Ci np. jak zarabiać pieniądze i zdobywać materialne bogactwa. Proces ten można porównać do lepienia bałwana. Fajna zabawa, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to tylko doczesna, zmysłowa przyjemność, która rozpłynie się razem z odwilżą. Jeśli nie zrozumiesz tego prawa, to będziesz cyklicznie cierpieć z powodu roztopionego bałwana. Bałwanem może być dom, praca, zdrowie, mąż, żona, itd.

Prawdziwy Guru, którym finalnie jesteś, odnalazł bogactwo w sobie, zna ponadczasowe prawa i swoją konstytucjonalną pozycję. Na burze, zamiecie, odwilże reaguje ze spokojem, wie, że są one nieuniknione, przemijające. Następują zgodnie ze swoim przeznaczeniem, w swoim czasie i miejscu. Tak samo, jak czas i miejsce narodzin istot, w które się wcielamy determinuje charakterystykę, zasób i drogę do przejścia.

Jeśli chcesz poznać lepiej tą drogę i ukierunkować zmysły w stronę samopoznania, wyzwolenia się z niewiedzy, to narzędziem, które może Ci w tym celu posłużyć jest Astrologia Wedyjska. Zapraszam na konsultacje.
Szczepan Zmarzliński

___
*Guru w sanskrycie oznacza rozpraszacza ciemności.
Popularność: 86    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj