JESTEM DLA SIEBIE WAŻNA

2023-01-12 17:07:53

Renata Ludzka
Wraz z rozpoczęciem się nowego roku postanowiłam, że zaproponuję projekt, skierowany do wszystkich Kobiet, który nazwałam „Jestem dla siebie ważna”.
❌Co go wyróżnia? ➡️ Niskobudżetowy coaching.
Od dłuższego czasu przyglądam się w Internecie Kobietom. Zauważyłam, że wiele z Was szuka inspiracji i wsparcia. Jest wiele grup, na których można je znaleźć. I to jest super. Warto czerpać od osób, które mają doświadczenie w swojej dziedzinie i są motywujące. Dobrze byłoby utrzymać tę pozytywną energię a nawet więcej, wdrożyć w życie to co chciałybyście zrealizować, zmienić. I chciałabym Wam w tym pomóc. Dlatego zdecydowałam, że do końca czerwca 2023 roku poprowadzę niskobudżetowe sesje life coachingowe dla Kobiet. Chciałabym, żeby jak najwięcej z Was mogło skorzystać z coachingu i przekonać się jak ten proces może być pomocny aby poprawić swoją jakość życia.
W life coachingu skupiamy się na osiąganiu Twoich celów, które mogą dotyczyć różnych aspektów Twojego życia. Coaching to proces, który poszerza świadomość, oparty o Twoje zasoby, który ma na celu wydobyć i wykorzystać Twój potencjał.
Jak powiedział P. Pilipczuk (coach): „na coaching idziesz nie tyle po pomoc ile po MOC”.
Dlatego jeśli czujesz że chciałabyś coś zmienić, pokonać bariery, które w sobie dostrzegasz, zwiększyć swoją świadomość ale stoisz w miejscu, zapraszam Cię do kontaktu.
Aby Was zachęcić do tego procesu, każda z Was, która zapisze się na sesję➡️do 31 stycznia 2023 otrzyma dodatkowy➡️10% bonus na cały proces coachingowy.
Popularność: 95    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj