Kompetencje Przyszłości

2023-11-07 22:21:09

Katarzyna Galas-Koba
Czym są i z jakich powodów są kluczowe dowiesz się tu https://goodrozwoj.pl/?page_id=2112 . W skrócie to te umiejętności, których nie uczyłeś się z dużą dozą prawdopodobieństwa w szkole czy na studiach a które warunkują sukces w życiu prywatnym i zawodowym.
Znam wiele osób, które kręcą się w kółko ciągle rozwijając ale bez efektów, znam też takich którzy z uporem maniaka wcielają metody np. zarządzania z przed 10/15 lat i są zaskoczeni brakiem rezultatów...
Jeśli chcesz się wyróżnić efektywnością zapraszam do pracy z kompetencjami przyszłości!

"Life skills" to umiejętności życiowe, które pozwalają radzić sobie w różnych sytuacjach i osiągać sukces w życiu osobistym, zawodowym i społecznym. Wiele z nich pokrywa się z określeniem "kompetencje przyszłości". Jakkolwiek ich nie nazwiemy, są one kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie.
Część z nich w swoim rdzeniu jest dość uniwersalna, są to idee znane od lat ale obecnie poparte badaniami naukowymi, często były składnikiem wiedzy ukrytej/miękkiej przekazywanej w nieformalny sposób np. w firmie przez mentora. Jednak część z nich to rzeczywiście nowe umiejętności, których wcześniej nie uczyliśmy się w żaden sposób.
Dziś możemy je zidentyfikować, zbadać ich poziom u siebie i trenować to, czego potrzebujesz
Popularność: 0    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj