Gdy wymagasz od siebie zbyt wiele...

2014-06-20 14:36:37

Anna Witkiewicz
Zbliżają się wakacje, a ja po roku intensywnej pracy i spotkań z wieloma kobietami doszłam do wniosku, że chcę tego lata zrobić coś wyjątkowego dla kobiet. Dlaczego? Bo uważam, że kobiety są wspaniałe, ale wiele z nas o tym nie wie. Bierzemy na siebie mnóstwo obowiązków, chcemy sprostać wszystkim oczekiwniom. Efekt? Zmęczenie i poczucie, że wciąż nie jest się taką, jaką się być powinno. A jednocześnie żal, że nasze potrzeby wciąż schodzą na dalszy plan.

Lato to najlepszy czas, by o siebie zadbać. Dlatego na najbliższe dwa miesiące przygotowałam kilka warsztatów pod hasłem: "Jak być dla siebie dobrą?".

Chcę, byście same siebie bardziej polubiły i doceniły. Żebyście - mimo licznych obowiązków - były dla siebie ważne. Otwierały się na nowe. Żebyście stojąc przed lustrem, patrzyły sobie w oczy z dumą i ciepło się do siebie uśmiechały.

Wiem, że jest nas więcej. I że razem możemy sobie dać nawzajem coś wspaniałego - kobiece wsparcie, mądrość, wymianę doświadczeń.
Przygotowałam już wiele ćwiczeń, które nam w tym pomogą.

Pierwszy warsztat odbędzie się w sobotę 5 lipca, w Warszawie.
Szczegółowe informacje w moich Wydarzeniach oraz na fanpage'u na FB:
AW Coaching - Anna Witkiewicz.

Zgłoszenia przez FB oraz portal Dobry Coach.

Jeśli warszataty mogą zainteresować bliskie Ci kobiety, proszę daj im znać. Pomyśl też, komu możesz sprawić miłą niespodziankę, kupując dla niego uczestnictwo w warsztacie.

A ja już dziś zapraszam Cię serdecznie! :)
Popularność: 40    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom