Jak skutecznie osiągać swoje cele w 2015 roku?

2015-01-14 17:40:14

Anna Witkiewicz
Całkiem świadomie nie piszę o postanowieniach noworocznych, bo te są najczęściej po prostu okolicznościowym tematem rozmów w okresie świątecznym i niczym więcej. Warto je mieć, żeby mieć o czym porozmawiać ze znajomymi, a potem zapominamy o nich z ulgą w połowie stycznia, najdalej na początku lutego. Nikt już Cię o nie nie pyta, możesz spokojnie dalej żyć swoim życiem.
Tylko czy o takie życie Ci chodzi – toczące się z dnia na dzień, w kręgu tych samych spraw, nieróżniące się niczym od tego z poprzedniego roku?
Jeśli nie, nie oglądaj się na innych i weź sprawy w swoje ręce.
Ustal, osiągnięcie jakiego celu da Ci w tym roku największą satysfakcję, najmocniej odmieni Twoje życie i po prostu zacznij działać. W osiągnięciu celu skutecznie pomoże Ci kierowanie się 5 zasadami:
1. ZACZNIJ robić
2. PRZESTAŃ robić
3. Rób WIĘCEJ
4. Rób MNIEJ
5. Rób INACZEJ

Usiądź z długopisem nad kartką papieru i do każdej z tych zasad dopisz 5 działań, które zamienione w regularny nawyk, pomogą Ci osiągnąć Twój cel. I działaj, bo szkoda czasu! W trakcie modyfikuj i dodawaj nowe sposoby działania, jeśli odkryłeś lepsze. W ten sposób stworzysz swój własny klucz osiągania sukcesu, którego będziesz mógł użyć zawsze, gdy postawisz przed sobą nowy cel.

A jeśli jesteś ciekawa / ciekawy, jakimi działaniami ja uzupełniłam tych 5 zasad, zapraszam Cię na mój fanpage na Facebooku: AW Coaching – Anna Witkiewicz, gdzie od 12 do 23 stycznia publikuję cykl 10 lekcji „Jak skutecznie osiągać swoje cele w 2015 roku”.
Może do nas dołączysz? :)
Popularność: 32    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom