Dochodzenie do sukcesu

2015-10-28 11:22:55

Josef Lukoschek
Witam,

Jak osiągać sukces w życiu , zaprzątało umysł wielu badaczom. Nad zgłębieniem tajemnic jak budować szczęście głowili się już starożytni mędrcy i filozofowie.Każdy z nas także się czasem nad tym zastanawia i do czego się dochodzi???

Oto krótka analiza najważniejszych , które wspierają przedział rozwojowy, są nie tyle wytycznymi i prowadnicami, co trzymanie się pewnych zasad po prostu buduje ten przedział dochodzenia..

1.Konkretyzacja celów, składa się na to umiejętność definiowania zamierzeń przyszłościowych, opracowanie jasnego, realnego i dopasowanego do możliwości planu , w nastąpnym realizacja wytyczonego.

2.Napędem rozwijania możliwości jest DZIAŁANIE .To zbiór bardzo określonych charakterystyk , które wprzęgane ustawicznie, kontrolowane i optymalizowane , wnoszą w poziom Twego potencjału, rodzi się wynik,.Zachowanie proaktywne i myślenie pozytywne cały ten proces prowadzi po właściwej drodze.Wytwór tworzenia jest powiązany zarówno z zaangażowaniem , motywacją , jak i z czasem.Bowiem realizacja to trzymanie się określonego kierunku działania , prowadzenie tego ku wyznaczonemu celowi.Wyznacznikiem dokonanego jest to co stworzyłeś i czas jaki sobie przyjąłeś.Z tego rodzi sią poziom efektywny , produktywny.

3.Prawo przeszkód.Omówione powyżej dwa punkty byłyby za ,,słodkim ideałem,,jak by człowiekowi nie towarzyszyło to że także miewa niepowodzenia, porażki, życiowe przegrane.Jest to wpisane w ziemski krajobraz istnienia , powiązane z doktrynami filozofii i pojęcia o kwestii bytu w ogóle. My możemy bardzo się starać prowadzić , lecz tak naprawdę scenariusz pisze samo życie.I to czy osiągamy w taki lub inny sposób, zależy nie tylko od tego że wszystko dopinamy na ostani guzik i dążymy do perfekcjonizmu.Zależy od przyjęcia naszej postawy do tego co niekorzystne, czy potrafimy przełamywać bariery przegranej i podnosić się.To jest decydujące w rozumowaniu sfery naszej osobowości, fizycznie bowiem dajemy radę, lecz nie psychicznie..

Dochodzenie do sukcesu jest przedziałem , który w życiu każdego człowieka jest wiecznie niedokończony, bowiem zrealizowanie jednego powoduje powstawanie nowego zamiaru, jeszcze bardziej często ambitnego.To naturalna motoryka postępu, by osiągać więcej, wyżej i lepiej.Także zdrowa zasada kontynuacji , zgodnie z rozrastaniem Wszechświata, człowiek także rozbudowywuje cywilizacyjne osiągnięcia i sukces jednostki jest wmalowany w zamierzenia całej ludzkości.

Takie jest przełożenie i sens, byłoby odwrotnością jeśli by czas dyktował na upadek i pogrążanie.

Zatem osiąganie sukcesu jest naturalnym procesem wznoszenia , jest także zabezpieczaniem życiowych potrzeb, logiczności przetrwania, jest kształtowaniem na lepiej i jakkolwiek to się ma zapisywać złotymi zgłoskami :chodzi o rozwój i postęp.

Sukces z pozycji osobistej to :działanie, próbowanie , uczenie, wyciąganie wniosków, pokora i zrozumienie do tego co nie wychodzi..prawo składania ofiar..w imię innego co przyjdzie.

Przegrana nie jest końcem świata, ponieważ robiłeś co mogłeś. Natomiast ewidentnym jest nie korzystanie z możliwości, nie uczynienie pierwszego kroku i nie próbowanie czegokolwiek , by samodzielnie mocą zasobów które posiadam -osiągać..to jest prawdziwy mankament i taką postawę należy zmieniać.Inaczej nigdy nie dojdziesz do celu, bo co i jak wywalczysz..decydujesz tu SAM.

Pozdrawiam
Popularność: 41    Powrót

Komentarze

Pokazał Pan klasę wielokrotnie. Tym razem tak samo. Pozdrawiam
2015-10-29 20:16 Zbigniew Godziński
Dziękuję ślicznie Panie Zbigniewie i również pozdrawiam.
2015-10-30 09:06 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom