Jak wybierać pośród wielu ważnych rzeczy

2015-11-04 09:55:12

Josef Lukoschek
Ażeby konsekwentnie i efektywnie realizować potrzebne są :poziom naszej świadomości , zintegrowane myślenie protwórcze, parametry przedziału mobilizacji i motywacji, jest naturalnie cała masa przedziału własności działania , lecz ten początkowy człon to rozstrzygające.

Jeśli to ma być zadaniem bojowym, tym co rozstrzyga , ma wykazać jakie cechy i wartości są praktycznie ,,być albo nie być,,naszego przedziału życia to należy rozsądzić, mądrze i przemyślanie .
Wartości kształtują się w miarę jak coraz bardziej ,,postrzegamy,,naszą rzeczywistość,,, jest ona dla człowieka zmaterializowana. Posiadamy ciało fizyczne, umysł i duszę...I ta właśnie dusza decyduje..

Naturalnie nie odbywa się to od niechcenia albo pstryknięciem trzech palców, że pomyślimy że jest i już będzie ..i tak do końca.

Wartości i to właściwe , kiedyś nazywane cnotami, buduje czas i doświadczenie, wszystkie inne aspekty są wspomagające, uzupełniają proces dochodzenia Osiąganie sukcesu przedstawiane jest jako etap wspinania, mozolnej wędrówki, gdzie po drodze niepowodzenia i porażki.

A teraz przypatrzmy się innej drodze....

Wcale nie musisz wyruszać z majdanem …..jeśli opróżniasz balon z balastu to on nabiera wysokości , łatwiej więc jest dostrzec cel...ba, masz go nawet w zasięgu wzroku, kierujesz się swobodnie w jego stronę i ZDOBYWASZ..

Jak więc przygotować się do takiej podróży??

Zwyczajnie, musisz zacząć od siebie , pracować nad sobą, w młodym wieku pochłania Ciebie i praca, i otoczenie i seks i przyjemności, nie zadajesz często pytań , ponieważ jeszcze nie dochodzisz do punktu przemianowania.Punkt ten to zrozumienie zależności , co jest najważniejsze, że układa mi się, pokonuję bariery:zarządzania czasem, finansowe, poprzez dopracowywanie swoich cech uzyskuję status niezależności i wolności....taki jaki moim pragnieniem i o nim śniłem w marzeniach..

To walka o spełnienie Twej wizualizacji by stała się rzeczywistą, tu i teraz...na Ziemi..

Więc co jest tym tym balastem , tą kulą u nogi??

Nastawienie mentalne, przyzwyczajenia, przekonania, nawyki, źle zaprogramowany początek , dostrzeganie sfery zewnętrznej Twej istoty i zapomnienie o wewnętrznej, tej która decyduje .

Jest to olbrzymi problem współczesnego czasu, ludzie zapominają że budowanie właściwej postawy przynosi zyski, te wykształcają potencjał..ale muszą być ujęte w karby prawie ascetycznego dążenia..to są cnoty prawe, one dają energię dobra, one prowadzą do celu i to one nadają Twemu życiu SENS..

Pozdrawiam
Popularność: 43    Powrót

Komentarze

Znakomicie, że porusza Pan takie tematy. Pozdrawiam :)
2015-11-04 09:56 Zbigniew Godziński
Dziękuję bardzo, to temat potrzebny jak potrzeba oddychania by żyć..Pozdrawiam serdecznie..
2015-11-04 10:42 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom