Podstawy marketingu

2015-12-25 08:05:29

Josef Lukoschek
Marketing odgrywa znaczącą rolę w codziennym naszym życiu, ostatnie dni zresztą były i tak temu poświęcone:zakupy, dobieranie prezentów, korzystaliśmy z różnych form zaspokojenia naszych potrzeb.Sami także wiemy że okres przedświąteczny wzmaga zainteresowania , możemy z większym prawdopodobieństwem sprzedać nasze produkty.A teraz zobrazowanie podstawowych zależności..

-Jesteś na przyjęciu, widzisz fantastyczną osobę.Podchodzisz do niej i mówisz:jestem świetnym stylistą.To się nazywa:MARKETING BEZPOśREDNI.

-Jesteś na przyjęciu, ze znajomymi, widzisz fantastyczną osobę.Jeden z twoich znajomych podchodzi do niej i mówi:on jest świetnym stylistą.To się nazywa REKLAMA.

-Widzisz fantastyczną osobę na przyjęciu, podchodzisz do niej i prosisz o jej numer telefonu.Następnego dnia dzwonisz do niej i mówisz:Hej, witaj, jestem świetnym stylistą.To się nazywa: TELEMARKETING.

-Jesteś na przyjęciu , widzisz fantastyczną osobę.Wstajesz, poprawiasz swoją aparycję, podchodzisz do niej i nalewasz jej drinka.Przepuszczasz ją w drzwiach, proponujesz odwiezienie do domu, odwozisz, przy jej domu mówisz:a tak przy okazji, jestem świetnym stylistą.To się nazywa:PUBLIC RELATION.

-Jesteś na przyjęciu i widzisz fantastyczną osobę.Ona podchodzi do ciebie i mówi:słyszałam że jesteś świetnym stylistą.To się nazywa MARKA..

Pogodnego świętowania.

Pozdrawiam
Popularność: 45    Powrót

Komentarze

Dziękuję bardzo. Teraz ładujemy akumulatory a w 2016 roku ruszamy z pełnego kopyta!
2015-12-25 08:24 Zbigniew Godziński
Również dziękuję, w roku 2016 pełne działanie.Pozdrawiam
2015-12-25 08:40 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom