Działanie w internecie

2015-12-28 08:05:33

Josef Lukoschek
Zasadniczą kwestią przy rozpoczynaniu działania , jest uświadomienie sobie paru spraw.Dotyczą one w pierwszym rzędzie naszego sposobu wchodzenia w nowy nieznany biznes, znajomości wiedzy jak poczynić pierwsze kroki, pewności że zaangażowanie przyniesie efekty, nie nastąpi porażka i związane z tym perypetie, kryzys, popadnięcie w trudności materialne...

Internet jest ogromną machiną i daje olbrzymie możliwości, lecz aby nie popełniać grubych błędów, konieczne przemyślane rozeznanie, od czego tak naprawdę zacząć?

Należy zaznaczyć że droga wchodzenia w nieznany obszar, jest podobna jak rozpoczęcie pracy w nowym zakładzie pracy. Wiąże się więc to z tym , że potrzeba jest poprowadzenia przez kogoś , kto ma doświadczenie, obeznany jest, wie jak funkcjonuje w praktyce, potrafi nam pomóc , doradzić i korygować.Jest jakoby naszym przełożonym i pierwsze łączy się z tym , że wykonujemy jego zalecenia i przykazy.Tak więc z takiego postrzegania, osoba wprowadzająca jest konieczna, to twój nauczyciel...

A jak to przebiega w praktyce??

Dosyć znamiennym jest fakt , że zaczynane jest od możliwości zarobku, szukania firmy, linki polecające nie są najbardziej przekonujące, chociaż to właśnie one podpowiadają że należy od tego zacząć.Czyli od rozeznania na temat osoby która nam go udostępniła.W dalszym odniesieniu , zawiłości myślenia że ktoś na nas zarobi , to lepiej ,,pójdziemy na własną rękę,,jest myśleniem niekonstruktywnym . Ponieważ czy to zrobimy bezpośrednio poprzez link polecającego czy pośrednio wypełnimy ankietę współpracy DARMO. I tak w ogólnym bilansie przejdzie to na rzecz firmy.

Więc linki nie są bez przyczyny.Dają szanse poznania kogoś, wiedzę o obszarze., ..z pierwszej ręki,,.Ma ta osoba charakter czy ma też tylko same wyniki?.Jeśli przejrzymy profil, informacje i poczytamy jak ta osoba działa, jesteśmy w stanie stwierdzić:

-czy odpowiada nam i chcemy rozpocząć działanie

Jest to istotne , ponieważ pójście pod firmę, bez znajomości biegle tematu , ,,na własną rękę,,dam sobie radę,,jest błędem.Skazujemy się sami na przeszkody , których przewidzieć nie jesteśmy w stanie.

Powraca więc prawo poprowadzenia przez kogoś, naturalna rzecz by poznać lepiej i dobrze się w biznesie zadomowić.Zacząć zarabiać , mieć ten próg motywacyjny.Nie taki że nie wypali, włożyliśmy tylko środki i starania, wylądowaliśmy na minus..

Na rynku internetowym działa setki tysięcy firm, można nawet przyjąć że na 100 propozycji ,,tylko u nas,,JEDNA jest w miarę rzetelna.Spełnia gwarancje zarabiania,tym samym daje bezpieczeństwo.Proces rozwoju będzie stabilny i pewny.

Linki polecające dają możliwość lepszego wejścia , nie jesteś rzucany na głęboką wodę.Działanie samodzielne w fazie wstępnej jest obarczone dużym ryzykiem.Rozsądnie jest rozpocząć, poprzez osobę którą się zna.. Pozdrawiam
Popularność: 43    Powrót

Komentarze

Twardo i z uporem. Wyraża Pan też myśli innych, także tych na pisarskiej emeryturze. Pozdrawiam :)
2015-12-28 09:32 Zbigniew Godziński
Dziękuję ślicznie Panie Zbigniewie, przede wszystkim za wsparcie, cenne uwagi.Pozdrawiam.
2015-12-28 14:16 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom