Prawda

2016-01-04 08:20:55

Josef Lukoschek
Jeśli spojrzymy na informacje zawarte encyklopedycznie to charakterystycznym w formułowaniu prawdy jest odniesienie , że jest to pewien STAN wyrażający zgodność z tym co faktyczne i ma to, lub miało, miejsce w rzeczywistości...

Prawdziwym jest to co istnieje, zachodzi wówczas gdy to co w naszym intelekcie zgodne realnie.
Prawda jakoby broni się sama , ponieważ to co na nią wskazuje..prowadzi do niej..

Potocznie słyszy się tak:PRAWDA,,boli,,,, jest niewygodna,,,,skrywana,,,,zawsze wypłynie,,,,przed prawdą się nie ukryjesz,,święta,,gorzka,,,,przez łzy,,trudno czasem się z nią zmierzyć..oprzeć PRAWDZIE....

Prawdą było że Ziemia jest płaska , od czasów Kopernika jednak kulista...

A jak jest naprawdę??

Prawda w pewnym sensie jest dosyć abstrakcyjna , może i nawet bardzo trudna i ,,niestrawna,,Nie jest też potocznie łatwa do ogarnięcia,przede wszystkim nie ogarnia się prawdy tylko umysłem..

Prawda jest rzucona uwarunkowaniami życia człowieka, wynika z procesu wprowadzania (zaprogramowania) np.: niewłaściwej wiedzy, wtłaczanej siłą i wdrukowaną w system myślenia..

Z prawdą ciężko dotrzeć do kogokolwiek , zrozumienie jej i dostrzeganie to wyznacznik poziomu świadomości.Jeśli poziom ten jest niski , malowany jest światopogląd fałszywego przekonania.

Prawda jest wyznacznikiem wolności , jednakże w rozumieniu społecznym w słowie tym chodzi o utrzymanie kontroli.Z prostej rzeczy zatem rodzą się ci co rządzą i naturalnie ich słudzy.W takim systemie znajome więc kontrola umysłów, projekcje umysłu, religie..

Rzeczywistość przybiera różne formy ponieważ następuje ,,pranie ,,mózgów..Postrzeganie subiektywne rodzi iluzje, te z kolei są narzędziami, stąd to wszystko jak jest obecne i jak przebiega..

Prawdziwa rzeczywistość składa się z wielu wymiarów, także niewiele ma wspólnego z tzw.postrzeganiem 5-oma zmysłami ciała..

Najbardziej miarodajnie ,,obiektywna ,,prawda i uczciwie zaprezentowana , nadal jest prawdą indywidualną, nakłada się na nią filtr osobowości.

Sensownym jest stwierdzenie , że albo jesteś gotowy na prawdę albo i nie..

Przyjmujesz ją taką jaką ona jest.., jeśli odpowiada Twojej wibracji..

Pozdrawiam
Popularność: 49    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom