Systematyczność

2016-01-10 08:44:27

Josef Lukoschek
Systematyczność należy do jednych z istotnych w parametrach rozwoju i kształtuje może nie tyle wyraźnie postrzegalne zaraz zyski , co wytwarza tzw. ustabilizowany bieg wydarzeń , tym samym prowadzi do zwrostu potencjału i tutaj można to określić że tak jest w każdym przedziale ludzkiej działalności.

Tempo rozwoju i wszelkie przemiany powodują że wzrasta zainteresowanie spojrzeniem na niektóre aspekty .Należy sobie wyraźnie powiedzieć , że droga ,,dochodzenia,, do prowadzona trybem dużo i w szybkim czasie albo jak najtaniej i na długą metę nie są drogami w sensie rozwojowym właściwymi, bowiem kłócą się już nawet w samym fizjologicznym funkcjonowania człowieka , kłócą się także w prawidłach ekonomii i wchodzenia na wyższe standarty dobrobytu i jakości życia..

Systematyczność w tym zakresie zatem wyznacza inne przedziały do działania, także wykazuje wiele ZALET.

-kontrola bieżącego stanu i świadomość ,, jak idzie,,, bycie na bieżąco w danym temacie czy rodzaju działania

-wyrabianie pozytywnego nawyku co do podejścia do słowa wytwarzanie i także nastawienie proaktywne

-umacnianie przedziału motywacji , ponieważ poprzez systematyczne prowadzenie, dostrzegamy poziom wznoszenia i to nas dopinguje, umacnia, przekonuje że ta droga jest właściwa, codzienne zaliczanie ,,rytuałów dnia,,

-systematyczność pomaga być ,,zorganizowanym,, prowadzić tryb dnia usystematyzowany i w sposób ułożony..pewny i stabilny..

-systematyczność ma swoje ,,tempo,, i tutaj nie ma chaosu, zrywów, zanikania bądź przyspieszania..po prostu jeśli działasz systematycznie dochodzisz do wielkiej wprawy i wszystko idzie płynnie, swoim torem przebiegu czasu.Bardzo ważne w świecie zaganiania w kozi róg, zaziajania gonitwą czasem bezsensowną, napinaniem modułu stresu , niepewności i niestabilizacji dokonywania..

-poprzez systematyczność możesz przejść duże etapy, które w fazie początkowej wydają się nie do przeszkoczenia , albo ponad Twoje siły i możliwości np.:skopanie 100m2 ogrodu pod zieleniak, sam sprawdzałem , starcza swobodnie na 2 osoby z wytworzonego do konsumpcji witamin i bieżących warzyw, można też swobodnie to zrobić na raty i zdążyć z zasianiem , nawet do czerwca, urośnie na czas, czyli po parę m2 dziennie..i jest zrobione..bez umachania, nadciągania mięśni i stawów.

-działanie systematyczne powoduje że czujesz się pewnie w tym co robisz, nie wyskakują jakieś ,,niespodziewane niespodzianki, nikt też Ciebie nie nagnie że coś jest nie tak , albo będzie próbował zmącić Twój rytm, nie, to nic nie da, bo jak idziesz ,,swoim,,rytmem i systematycznie , to sam wiesz na co Ciebie stać, tu jest właśnie przedział samokontroli i dyscypliny.

Od lat stosuję przedział systematyczności , dzięki temu mogłem odnieść sukcesy w zbieractwie i skatalogowaniu zbiorów, dzięki temu wyhodować odmiany takie jakie lubię ryb i krewetek, także na niwie działania pisarskiego ,wszystko to co czytacie to drogą prowadzenia tematyki o rozwoju w sposób systematyczny ..rozwijania na więcej..

Polecam zatem i pozdrawiam.
Popularność: 51    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom