Po co Ci coaching?

2013-02-09 21:51:04

Sylwia Zawada
Prowadząc coaching coraz częściej słyszę słowa:
“Wiesz, niby wszystko jest ok. Ciekawa praca, fajni znajomi, sporo podróżuję. Ale rok za rokiem mija i mam poczucie, że to co najważniejsze mi umyka, że marnuję swoje najlepsze lata, że w życiu chodzi o coś więcej niż o to, by wygodnie żyć.”

“Nie chce mi się już pracować TYLKO dla pieniędzy. Robię te reklamy, ale jakoś nie czuję satysfakcji. Gdybym zrobiła reklamę, która będzie miała jakiś konkretny efekt, choćby mniej psich kup na trawnikach, to moja praca miałaby dla mnie sens."

"Chcę być częścią czegoś większego, zostawić po sobie jakieś dzieło, coś, co by miało znaczenie, co by się komuś na coś przydało."

Jeśli podobne myśli przelatują Ci przez głowę, jeśli:
- czujesz, że sukces, na który ciężko pracowałeś, nie daje Ci spełnienia
- chcesz znaleźć swoją życiową misję, cel, który będzie miał dla Ciebie wielkie znaczenie
- potrzebujesz więcej radości, ekscytacji, adrenaliny

I jesteś gotowy, żeby te pragnienia zacząć realizować - nie czekaj, TERAZ jest właściwy moment!

Dlaczego coaching?
Coaching pozwala wprowadzić w życie konkretne zmiany, których pragniesz. Nie będziesz zajmować się tym, na co nie masz wpływu, czego nie chcesz, co się zdarzyło w przeszłości i nie zadziałało.

Całą energię przeznaczysz na:
- zdefiniowanie tego, czego pragniesz,
- przygotowania solidnego planu działania,
- i realizacji tego planu krok po kroku, w Twoim własnym tempie.

W coachingu to Ty znasz wszystkie odpowiedzi, posiadasz wszystkie zasoby, by realizować swoje cele. Nie będę Ci doradzać, dawać odpowiedzi, bo tylko Ty wiesz, czego tak naprawdę chcesz.

W procesie coachingowym odkryjesz, co to dokładnie jest i osiągniesz to. A ja będę:
- zadawać Ci wiele pytań na różnych płaszczyznach, odzwierciedlać Twoje przekonania, emocje, myśli - tak, żebyś zobaczył/a siebie, swój cel, swój plan z różnych perspektyw i upewnił/a się, że tego na pewno chcesz, że to jest realne i że wspiera Ciebie, Twoich bliskich i Twój świat
- udostępnię Ci narzędzia, które będą jak siedmiomilowe buty - szybciej osiągniesz swoje cele
- wspierać Cię w realizacji tego pragnienia. Będę jak skała, na której w razie potrzeby się oprzesz. Mam swojego coacha, który jest jak skała, wiem, jak to działa, wiem jak jest potrzebne.

Doświadczyłam, że kiedy czegoś mocno pragniesz i masz wsparcie - świat nie ma szans... Chcę dać Ci to samo doświadczenie. Osiągniesz to, czego pragniesz!

Czy jesteś na to gotowy/a?


Dlaczego coaching właśnie ze mną?
Wierzę, że w życiu najważniejsze jest szczęście, poczucie spełnienia, radość. Wierzę, że moją życiową misją jest generowanie szczęścia i że moim sposobem na osiągnięcie tego celu jest właśnie coaching.

To moja pasja i każdy, kto mnie zna, to czuje :) Szukałam swojego "coachingu" przez wiele lat. W tym czasie kilka razy zaczynałam od początku - zmieniałam prace, miejsce zamieszkania - więc wiem, jak to jest. Wiem też, jaką siłę dają te wszystkie doświadczenia.

Jeśli mnie spytasz, czy warto tak się miotać, odpowiem bez wahania TAK! Warto ryzykować, żyć odważnie, iść za tym co się kocha! Jeśli też masz w sobie głód, by żyć pełnią życia, oddychać pełną piersią, czuć, jak krew krąży w żyłach i że wszystko ma sens - zrób pierwszy krok!Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję coachingową. Porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć i jak mogę Cię wesprzeć. Zadzwoń lub napisz: Sylwia Zawada, Associated Certified Coach (ACC), Warszawa, tel. 795 069 695 lub e-mail: sylwia.zawada at gmail.com
Popularność: 18    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj