Pułap dokonywania a konsekwencja

2016-02-05 08:18:41

Josef Lukoschek
Często padają podczas przekazów informacyjnych , prowadzenia dyskusji , w potocznych wnioskach dostrzegania , takie sformułowania jak:nie udało się osiągnąć zadowalających wyników , bo zabrakło konsekwencji realizacyjnej.Albo :może i wynik sportowy byłby lepszy , lecz zabrakło konsekwencji w lepszym przyłożeniu się do treningów..

Co daje nam przełożenie owego słowa konsekwencja i z czym to się wiąże , jaki to jest miecz orężny:jedno czy obosieczny??

Konsekwencja tak ogólnie wyrabia pułap dokonywania, poziom, prowadzona stabilnie pozwala osiągać wyniki pewne, zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli prowadzisz statystyki w tym zakresie i tu doradzam , to naprawdę wykazuje stan autentyczny działania , także ,,wychodzą,,minusy i słabości danego systemu, bądź też dostrzegasz że to wszystko co realizujesz wzmacnia Ciebie.To jest naturalne , ponieważ konsekwetne działanie wyrabia dodatkowe cechy.One właśnie,,wyrabiają,,silny i zdecydowany charakter, postawę....

Przeważającym argumentem zysków z dzialania konsekwetnie jest nieugiętość, oznacza to w potocznym że nie lękamy się tego co postępuje w czasie, jesteśmy ,,zaprawieni w bojach,,Np: dzień w dzień realizujemy konkretne zadania, ćwiczymy bez względu na pogodę i robimy jogging czy też walking..Brak wymówek, ,,zwalania,,na coś bądź na kogoś, ponieważ jesteśmy w tym wszystkim samokrytyczni, wobec siebie , zdyscyplinowani....zorganizowani..i nie toczą się procesy bezwładności , tylko sterujemy działaniem PRZYKŁADNIE... przez to odnosimy SUKCESY..

Tylne spostrzeżenia wobec wartości konsekwencji to takie że jeśli jest przyłożenie i działanie wg. norm a nie partaczenie i odwalanie fuszerki..to wyrobiony produkt ma wartość i on może funkcjonować wiele lat,.Ryzyko dziury na autostradzie jest współrzędne do stopnia odpowiedzialności, że wykonane zgodnie z przepisami , że mogą potem przejechać teoretycznie miliony aut...i nikomu nic się nie stanie....to są konkretne zyski w czasie, nie lśniący asfalt..

To miecz obusieczny, prowadzisz swe postanowienie rzetelnie, odpłaca się efektem i jest on namacalny i dotykalny.Nie masz w sobie mocy działania w trybie ciągłym i ustawicznym, wyrasta obraz chaosu, przypadkowości, no coś się tam czasem ,,udaje,, fuksem, ale nie jest to regułą, w przeważającym ciągłe same niedopracowania, poprawki, brak rytmu wychodzenia na prostą gładką i nie wyboistą...ponieważ sam nie ..oczyszczasz,,siebie z niekorzystnych naleciałości, nawyków, nie dbasz należycie o to i tak naprawdę...nie troszczysz się....

Czy zyski z prowadzenia działania konsekwetnie , muszą tylko się przejawiać materialnie, że np.wyrabiasz taki dochód pasywny że zwyczajnie możesz pomyśleć o ,,zejściu,,z etatu, że otwiera się powoli Tobie droga do niezależności??

Są to zyski których wypłacaniem kartą z automatu nie jesteś w stanie porachować....

-stajesz się stabilny, pewny siebie i rzeczowy
-wiesz o co Ci chodzi i masz swój kierunek , priorytet..
-nie ulegasz łatwo i masz swoje zdanie..
-jesteś sobą , stanowczy, konsekwencja wyrabia upór trwardszy od stali..
-jesteś surowy ale czysty w dokonywaniach
-klarujesz swą postawę, znikają mętność, niejasność i niepewność...

To piękna i zaszczytna cecha charakteru, pielęgnuj i wzmacniaj ją w sobie....

Pozdrawiam
Popularność: 95    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom