Lepiej wykorzystywać możliwości

2016-02-23 09:14:05

Josef Lukoschek
Zagadnienie osiągania , stwarzania kroczącego systemu który podnosi standard życia, ma w sobie szeroki sortyment poznawczy.Dotyczy w pierwszej kolejności naszego stanu świadomościowego,jak ,,ogarniamy,,tworzenie, wartości działania, materializowanie..

Jeśli statystyki podają że znakomita większość ,,coś tam,, osiąga w życiu, natomiast około 10% REALNIE WSZYSTKO , to jest to kolejny argument w tym , jak jeszcze ogromny potencjał ludzkich możliwości jest zwyczajnie nie wykorzystany, leży odłogiem.Tak w sensie ludzkiego tworzenia jest to nadal bardzo nieproduktywna maszyna , kompletnie niski poziom efektywny, gdzie np.w wysoce zmodernizowanych urządzeniach, osiąga się przedziały do 80%.Co oznacza że straty z tytulu ziemskich praw fizycznych to 20% :tarcie, ciśnienie , grawitacja, izolacja, szczelność.

Gdzie zatem leżą te niezbadane struktury , że można osiągać więcej, korzystniej, podnosić jakość życia,w sensie odwiecznych formułowań filozoficznych dokonywać aspektu SUKCESU, szczęścia?

W jednej z przedstawionych motywacji na You Tube, w dziale nauka padają następujące słowa:,,po prostu miło by Wam było , jak byście zaczęli go odnosić..,,

Miło , ale nic więcej, ponieważ aby cokolwiek dokonać należy działać....

Chcieć tego naprawdę...

Pragnienie by być szczęśliwym , to urealnianie marzeń, to one powinny się urzeczywistniać, abyśmy mogli po nich kroczyć, cieszyć się nimi i NIMI oddychać...

Dlaczego nie idzie Tobie np.: z matematyki?? zwyczajnie, bo się nigdy do niej nie przyłożyłeś..
Dlaczego Jesteś słaby np.w pisaniu??? to samo, bo nigdy nie poświęciłeś się temu solidnie..

Są olbrzymie możliwości, BY móc dokonywać wokół siebie , także BY wzrastać w internecie,..

Czy potrafisz z czegoś zrezygnować, w imię czegoś doskonalszego?? zapytaj SAMEGO SIEBIE??

Nie rezygnuj i nie poddawaj się!

Sprawa wejścia w ,,akcję,,uruchomienia ,,WOLI wnętrza, ja chcę, ja wierzę , ja dokonam..jest najbardziej istotnym MOMENTEM w procesie rozwoju.Wymaga zrobienia tego kroku w przód, ODWAGI.

Inaczej pozostajesz biernym uczestnikiem każdej sytuacji, przyglądasz się lub wycofujesz.. Bo za ciężko napisać test, ,,zrobię to innym razem,,,,jeszcze w życiu się napracuję,,....

A to przecież nie chodzi o to by przemieszczać to co zamierzone w czasie, chodzi o wejście w TU i TERAZ, realizowanie , budowanie radośniejszej przyszłości.Jasnej drogi, mam CEL, wiem dokąd zmierzam, jaki mój KIERUNEK …

Mam SERCE do tego by spełniać...swoje marzenia..

Jestem aktywny, zmieniam siebie , otwieram , odblokowuję strefę komfortu...

Osiągam i zwyciężam..... Pozdrawiam
Popularność: 67    Powrót

Komentarze

Moją misją jest nauczanie, uświadamianie o roli poznawania wiedzy w zakresie osiągania.To są pola gdzie wprzęganie i zastosowanie w praktyce uruchamia rezerwy , aktywizuje , określa cel i kierunek, człowiek wie do czego dąży i jakie jest jego ,,ustawienie,,wobec wartości życia, dokonywania, przedziału pokonywywania trudności. W sensie perspektywy czasu długiego, wypracowanie standartu ,,dochodzenia,,.Wartości które wpływają pozytywnie,energia włożona w zamierzenie przynosi efekty i zyski..Pozdrawiam!
2016-02-23 10:19 ~Josef Lukoschek
Świetna misja. Rozszerzamy możliwości i bronimy się coraz skuteczniej przed zagrożeniami. To myślenie nowoczesne z poszanowaniem dorobku cywilizacyjnego. Odpowiedni poziom życia w godności z możliwościami i skuteczności, efektywności oraz przyjemności. Miłego!
2016-02-23 11:11 Zbigniew Godziński
Panie Zbigniewie dziękuję ślicznie, powodzenia i pozdrawiam!
2016-02-23 19:50 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom