Rozwój , świadomość czy przeznaczenie

2016-03-09 08:15:45

Josef Lukoschek
Moi Drodzy, oprócz pytań codziennych związanych z prozaicznocznością życia, pojawia się w nas także czasem pytanie, dokąd to wszystko zmierza, świat, postęp, rozpęd nowych technologii i to przeobrażanie cywilizacyjne..Czym i kim jest człowiek jako istota rozumna w tym wszystkim i czy my ludzie tu na Ziemi , mamy jakiś wkład w budowanie przyszłości życia, możemy np.stwierdzać że świadomie kierujemy swoim losem,będziemy podnosić wartości i standard życia.W sumie rzecz niebagatelna bo przecież chodzi o lepszą przyszłość, o to by żyło się wszystkim dostatniej, mniej było cierpienia, chorób,wojen i niepokojów. To odwieczne dążenie ku osiąganiu domen szczęścia i spełniania realizacyjnego za życia,materializowanie i wkraczanie w wyższe wymiary poznawania w tym także duchowe.Można rzec w oblicza doskonałości, tego co po prostu boskie..

Zanim odpowiemy sobie na to pytanie wypada się w ogóle zorientować gdzie obecnie jesteśmy, w jakiej przestrzeni, z czym wiąże się rozumowanie i postrzeganie o CZASIE który JEST i który do NAS przybędzie/przychodzi...

To usytuowanie Naszej świadomości, jej poziom, parametry rozumowania, postrzegania, analizy informacji, wyboru danych, stany odczuwania, zachowań, budowanie i przekształcanie materii, kierowanie się intuicją, spojrzenie w tył, w teraz, myśli o przyszłości..

Z mego założenia energetycznego w tej sprawie wygląda to tak :

-postęp i rozwój jest dyktowany rozpędzaniem technologicznym
-kluczowym w zachowaniu równowagi dobór watości i kontynuacja zamierzeń propozytywnych, nie zmierzających w kierunku destrukcji i samowyniszczenia.
-rozbudowa wiedzy o tajnikach życia , powrót do Natury, tego co stworzone...
-przejście z konstelacji narzucających ucisk i hegemionię władania w działania pokojowego wspóistnienia, dostrzeganie możliwości kierowania globalnym zarządzaniem.
- promocja i koncentracja przesłań szlachetnych , miłości, szacunku, wzajemnego zrozumienia..
-dawanie i branie, nic nie ginie, zachowuje tylko inną formę energii, wykorzystanie tej inteligentnej.
-prawa przyciągania i skupiania, techniki teleportacji, przemieszczania w przestrzeni
-podnoszenie świadomości , kody spiralne
-kosmiczny porządek rzeczy, energia cząsteczek, wykorzystanie wibracji i częstotliwości jako nośnika transformacji materii i jej degrawitacji(nic nie waży )

W tym kierunku to postępuje , to otwieranie się na nowe domeny życia, przebiegunowanie stopniowe tego co znane i dalsza droga ewolucji..

Jest to nowym wspaniałym wyzwaniem, nigdy tak nie było by istniały przestrzenie realne i wirtualne, teraz nadchodzi coś więcej i dzięki temu będziemy świadkami epokowych odkryć, marzenia człowieka co do poznawalności tego co ludzkie i co ogarnia swym umysłem wydatnie się rozszerzą, przestrzennie..

No i najważniejsze, pokonamy strach, lęk , obawę, staniemy się wolniejsi, świat i życie nie będzie częstowało smutnymi scenariuszami losu...bo będzie po prostu lepiej, doskonalej , każdy będzie wiedział jakie jego przeznaczenie, misja, działanie jednostki i społeczne.Zniknie kreowanie pieniądza,powstanie bardziej światłe określanie CELU, wyższego rzędu. Odnajdziemy się, nowe wymiary poznawcze nadzadzą rangę i SENS dokonywania, życie będzie spełnionym..

Pozdrawiam
Popularność: 25    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom