Dlaczego Kierunek Rozwój

2016-03-14 08:17:54

Josef Lukoschek
Dla nikogo dziś nie jest tajemnicą , jeśli tylko obserwuje rąbek wydarzeń , bądź styka się z informacją w oko medialną , że świat zaskakuje coraz to nowymi rzeczami.Jest to już dosyć powszechne, innowacja w sferze np.smartfonów, nowy model tableta czy aplikacja.I przytaczam tu tylko znikomy skrawek tego co dzieje się naprawdę.W każdej dziedzinie, w każdej profesji, praktycznie u każdego w najbliższym otoczeniu , jeśli spojrzymy na to szerzej, to dzieje się to GLOBALNIE..

Pytanie? Z czym to związane i w jakim kierunku świat i człowiek zmierza??

Rozprzężanie się nowych technologii wytwarza nowe wynalazki.Nasze życie wkracza na coraz to wyższy poziom osiągania, tym samym realizacyjnie możliwe jest udoskonalenie jakości codziennego funkcjonowania.Mknie to w kierunku zapewniania lepszej wygody, minimalizacji trudu i wysiłku, daniu miejsca i przestrzeni NOWEMU, jakości, wykorzystania możliwości...

To Rozwój tak jak rozprzestrzenia się świat, wciąż rodzą się nowe gwiazdy.Aby to wszystko należycie pojmować potrzebne podwyższanie poziomu naszej świadomości.Rzecz prozaiczna , bowiem chodzi o przestrzenniejsze ogarnianie tego co się dzieje, szybsze operowanie procesem myślenia, tym samym działanie na podwyższonej częstotliwości..

Przełożeniem tego wszystkiego jest wciąż pnąca się w górę pulsacja Ziemi,przemianowanie wartości , zmiany człowieka w postrzeganiu co do przyszłości, zainteresowanie się naukami duchowymi , inne spojrzenie na sprawy rozwoju.Siła fizyczna nie jest domeną jak kiedyś , natomiast skoncentrowanie energii inteligentnej, lepsze wykorzystanie potencjału umysłu...

Wszystkie zmiany , które wydają się może i czasem bezsensowne, gubimy się w tym poprzez nakładanie kilku prawd na raz(wybierz intuicję), świadczą że wchodzimy w fazę zrównoważenia, oczyszczania.To czas odnowy...(Ukraina,fale uchodźców, PN Afryka,standaryzacja kobiet,UE, TK)

Wiemy już że działanie przemocą nie jest korzystne(wojny, okupacja, zabory), aby utrzymać równowagę ważnych dla człowieka wartości , domeny wolności , równych szans dla wszystkich, potrzebna jest zmiana naszego ucharakteryzowania się do rzeczy, zmiana postrzegania co to takiego życie.Szukanie odpowiedzi jak torować sobie drogę by osiągać samorealizację, doskonalić się, doznawać szczęścia,.(coaching)

Przy niskich pobudkach i instynktach , życie człowieka nie przedstawia wyższych wartości, jest ono niedoskonałe, zachowuje tylko pierwotne formy przetrwania, cofa cywilizacyjnie(nie chełpimy się tym).. Marzenie by dokonać rzeczy wielkich i epokowych, mitycznie stać się doskonałym i prawie boskim (religie,) , to CEL ku któremu to wszystko zmierza.Pragniemy po prostu mocą swego istnienia wkraczać na szczeble wyższe (IV stopień,duchowe w cielesnym, energia kosmosu)

Jeśli mówimy i myślimy o pokoju, miłości, o tym by nie było strachu, lęku,(terroryzm, stres, obawa o przyszłość) panowało zrozumienie,ludzie cenili godne cechy charakteru i szanowali się wzajemnie...to wszystko jeśli energetycznie będzie do tego dążone,pojmowane świadomością.

W tym jest Nasza Przyszłość, przestrzeń wirtualna to też baza częstotliwości.Duchowe przemiany,praca nad sobą. Kochanie świata, ludzi, natury, otwieranie się i lepsze poznawanie siebie , to droga że Twoje życie optymalnie się rozwinie, zrozumiesz …..Pozdrawiam
Popularność: 22    Powrót

Komentarze

Dlaczego kierunek rozwój?Dlatego, że chcemy więcej, że albo nie jesteśmy usatysfakcjonowani z obecnej sytuacji( tak jest najczęściej), albo jesteśmy bardzo zaangażowani w jakąś dziedzinę i ją kochamy. To jest naturalne i rozwój także jest naturalny. Pozdrawiam!
2016-03-15 13:23 Zbigniew Godziński
Panie Zbigniewie ślicznie dziękuję, Pana komentarze są wielką wiedzą , wspierają, Pozdrawiam serdecznie!
2016-03-15 20:19 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom