Energia Inteligentna-Podstawy

2016-03-19 08:43:49

Josef Lukoschek
Zajmuję się problemastyką rozwoju i dlatego na czoło wysuwają się sprawy gromadzenia informacji a szczególnie rozbudowa jej potencjału jakościowego..

Opieram się na tezie że informacja tworzy materię, jest zawarta w kodach , do takich należy także nasz człowieczy kod DNA...

Wszystko co we Wschechświecie zbudowane jest na zasadzie przekazu informacji, w niej bowiem są ukryte główne założenia rozwojowe.Jeśli posiadamy informacje potrafimy je wykorzystać i na tej podstawie formułować część niezmaterializowaną czyli tworzyć wizje, plany, snuć marzenia, potrafimy także dzięki naukom jak Dynamika Rozwoju, Psychologia Osiągnięć, definiować CEL w życiu, główne założenia i priorytety.

We wszystkim tym naczelnym jest pojęcie naszej świadomości, bo dzięki niej możemy ustalić nasze dokładne położenie w czasie, miejscu i przestrzeni...

Z punktu widzenia życia na Ziemi, człowiekowi jest potrzebna realizacja tego co wymyśla , wiąże się to ze sprawami zaspokajania bytu, potrzeb, przetrwania.W sensie dalszym generowaniem pokoleń, zachowaniem należytych wartości, podnoszeniem statusu życia i poziomu cywilizycyjnego.Człowiek ewolucyjnie dzięki postępowi technologii i wynalazków, poprawa jakość swego życia i przedział poznawania.Tym samym doskonali, optymalizuje swoje procesy funkcjonowania..

Aby dokonywać, urealniać miliardy myśli , tym samym spełniać się i samorealizować jako jednostka..potrzebna jest zamiana tego co wymyślone i zaplanowane w tworzenie naszej rzeczywistości, czyli TU i TERAZ..

Następuje to drogą transformacji energii myślowej w energię tworzenia , działania , pracy i wysiłku..Powstaje rzecz, produkt, wymiar dotykalny , można z tego korzystać, używać, cieszyć się i wzbogacać materialnie.Dzięki wynalazku pieniądza człowiek nabywa towar, usługi,jako konsument spełnia swe wymogi w sferze zaspokajania hierarchii potrzeb(piramida Masłowa)

Poziom naszej świadomości, nabyta wiedza, podnoszenie umiejętności , rozwijanie talentu i ciągła praca nad sobą i tym co robimy, pozwala dochodzić w założeniu czasu który wciąż postępuje , w przełożenie SUKCESU, w znaczeniu filozoficznym osiąganiu domeny szczęścia...

Do tego wszystkiego jest potrzebna koncentracja należytej i zwięzłej wartościowo informacji, to co pozwala wypracowywać ZYSKI,.To nowe zagadnienie w dziejach ludzkości bo wiąże się z pobieraniem bodźców z zewnątrz:tradycyjne czyli analogowe i wirtualne, czyli przestrzeni procesorów komputerowych..

SELEKCJA informacji pozwala na tworzenie sieci wartościowej tym samym budowania proaktywnych relacji, dokształcania umysłu rzeczami które wydatnie i efektywnie podnoszą potencjał rozwojowy, pomaga także zmieniać nasz charakter i osobowość, postawę.

Podnosi to wszystko pryzmat atrakcyjności, budowania własnej marki, przedsiębiorczości, wkraczasz w sferę budowania własnej niezależności …..

Dobór i zagęszczenie informatyczne stanowi podstawy i podwaliny pod rozwój nowej nauki a jest nią Energia Inteligentna..

Człowiek odchodzi od panowania i władania domeną siły a wkracza w nową epokę , gdzie wszystko będzie miały wymiar wyższego rzędu Aby pojmować należycie i móc być stale zorientowanym w postępującym procesie rozwoju(długość życia, doskonalenie, wartości wyższe), potrzebne jest operowanie taką wiązką energii. A w założeniu przyszłości wyprawami na inne planety celem zasiedlania,także wykorzystanie powierzchni dna mórz i ocenów..

Wiązki informacji = rozwój nowych alternatywnych rozwiązań energetycznych..

Stąd moje wprowadzenie w ten przedział …

Pozdrawiam
Popularność: 17    Powrót

Komentarze

Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom