Kumulacja w procesie osiągania..

2016-05-03 09:22:14

Josef Lukoschek
Rozwój jednostki , grupy bądź społeczeństw , jest podyktowany pewnymi zasadami które należy uwzględniać, starannie dobierać, tak by móc z takiego zaplecza wartości konstruować i należycie budować. To co rozwija, co pcha w przód system osiągania . W wielu indywidualnych zamierzeniach dokonuje potem zmian na lepsze, ludzie spełniają swe oczekiwania.Mówi się nie przypadkowo o odnoszeniu Sukcesu.Rodzeniu zwycięzców w pewnych dziedzinach.Cywilizacyjnie także określa , że poczynione zostały milowe kroki, bo np.:wynaleziono szczepionkę na nieuleczalne schorzenia. Dzięki ofiarności wielu grup ludzkich i organizacji odsunięto groźbę zagłady , wojny i konfliktu na skalę globalną...

Kumulacja pozytywnej energii w procesie aby wytwarzać na dobre i świat przeistaczać na coraz bardziej korzystnie dla życia człowieka , jest zadaniem podstawowym i najważniejszym. I to jest priorytet przetrwania i tego że egzystencja ludzka podniesie swe piedestały na wyżej Zapowiedzi o raju, czymś co nie nawiedza ani klęską ani chorobami i żywiołem stanie się bardziej realne.Więc to wyzwalanie ku temu kierunkowi by spełniać odwieczne marzenia o życiu w szczęśliwości trwa..

I to nie jest jakiś przypadek że też pewne technologie w tym kierunku zmierzają, globalizują poprawę, neutralizują niekorzystne zjawiska i wytwarzają pola i przestrzenie na osiąganie na dodatniej.Co powinno być zaszczytne, na ten XXI wiek i się samodokonywać, być symbolem czasu wielkich możliwości..

A jak to wygląda od strony człowieka , no tak indywidualnie??

Najważniejszą kwestią i to ponadczołową jest wzrastanie przedziału ludzkiej świadomości, tego dlaczego tak ważnym zrozumienie prawideł osiągania w życiu i samorealizacji , spełniania tego czego pragniemy, że to nie jest jakimś wymyślonym tworem.Tylko my autentycznie CHCEMY coś dokonać, działać na rozwijanie swego potencjału , przez to podnosić swój status i komfort życia..

I jest to proces , który w życiu każdego człowieka odznacza się znajomością na ten temat.Tu nie może być przypadkowe bo ,,coś się udaje,,Tylko to jest zaplanowane, zupełnie jak kod DNA.I jeśli chcemy to słowo Sukces realnie wytwarzać, to musimy dopełniać samymi sobą starań w tym kierunku.Taka jest konstrukcja i mechanizm życia, nic samo nie przychodzi, trzeba zdobywać wiedzę. Podnosić umiętności, wykorzystawać doświadczenie , no i rozbudowywać to przełożenie dodatnie...

Właśnie drogą doboru należytych wartości , pracy nad sobą w kierunku godnych nawyków.

Jest zatem to wszystko wielką KUMULACJą pewnych energii, które jak promienie skupiają się w ogniskowej i wytwarzają tą MOC.Możesz świadomie być przekonanym że idziesz do przodu , nic Ciebie nie zagina.A jeśli to potrafisz to niekorzystne przezwyciążać.Tak , bo pracujesz w tym kierunku...

Więc całe te debaty co i jak , są bardzo mdłe , jeśli uporem, tą siłą wnętrza , wolą zwyciężania nie przemy wciąż...Jest to bardzo niesamowite ale PRAWDZIWE..

Dochodzi się rzetelnym działaniem, skupia energie pozytywne, RELACJE które budują a nie tłamszą i jest chaos.Sukces ma wymiar zorganizowania, nie bezwładu.I to jest podporządkowanie matematyczno-fizyczne.

Możemy tu dorzucać i psychologię, stan ducha , talent, bywa że okoliczności sprzyjające..

Ale nadal i wciąż trzeba kumulować , trzeba dążyć w kierunku profensjonalizmu tego co robimy, podnoszenia kwalifikacji...Wybierać informacje pomocne.

No to co że zostaje cały szereg odrzucenia...przecież łatwiej ,,ogarnąć,,myślą to co usystematyzowane, sprawdza się. Dobry rytuał dnia,rzeczy które efektywnie materializują potencjał .

To właśnie z takiej postawy wyrasta że osiągasz, nie że przypadkowo skubniesz, bo poczułeś chęć i myślisz że to na 5 minut wystarcza..

Nie, życie i osiąganie to sprawa doskonalenia rytmu materializowania, energie nie mogą być rozproszone..

Tylko krystaliczne, zwarte, i wtedy będziesz jak diament..

Pozdrawiam
Popularność: 13    Powrót

Komentarze

W pewnym momencie szala się przechyla na stronę zwycięstwa. I o to przecież chodzi. Bo prawdziwi mistrzowie grają nie po to by grać, ale żeby wygrać. Pozdrawiam
2016-05-03 09:25 Zbigniew Godziński
Panie Zbigniewie, serdeczne dzięki za wsparcie i pozdrawiam!
2016-05-03 18:58 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom