Podejście w działaniu

2016-05-19 08:22:06

Josef Lukoschek
Temat ten jest omówieniem spostrzeżeń z własnego doświadczenia.Tryb wykonawczy czasu długiego powoduje że możemy wyciągać pewne wnioski.Dotyczą one postępowania , budowania podłoża po którym stąpamy .Czym więc powinno się charakteryzować nasze zachowanie, jeśli realnie myślimy o dojściu do zaplanowanego Celu? Także o tym jak spełniać swój zamiar i to ostateczne by zaowocowało dobrymi wynikami?.Tak z prawdziwego zdarzenia nastąpił proces osiągania zysków??

Jak wcześniej napisałem jest to sprawa budowania właściwego podłoża dla drogi realizacyjnej , po której chcemy kroczyć.Do najbardziej istotnych należy:

-sprawa przemianowania siebie tzn.przebudowa własnego charakteru do tego wszystkiego co wiąże się ze stykaniem z zewnątrz:a są nimi codzienne sytuacje, nasze reakcje, sposób podejścia , praca w kierunku minimalizacji negatywnych zakończeń etapów, nastawienie osobiste..
-sprawa kształtowania właściwych nawyków , tym samym tryb który napędza stosowne pożytkowanie czasu i produktywność, wyzwala przestrzenie efektywne..
-sprawa zrozumienia , tu także roli świadomości , wiedzy co tak naprawdę prowadzi że rysuje się przedział pozytywny, z biegiem czasu przychodzi nam coraz łatwiej manewrowanie polem działania .W pewnym sensie jest wypracowana kontrola nad pracą własnego systemu i tu już możemy mówić o korzystnym procesie dochodzenia.Jest pewnym zrealizowanie zadania a także ukończenie go zwycięsko czyli Sukcesem..

Powyżej podałem założenia teoretyczne, natomiast można omówić pewne rzeczy tak od podłoża praktycznego:

-praca etatowa wyzwala potrzebę obowiązkowości, budowany jest nawyk wstawania i dojazdu do zakładu.Przy okazji budujemy nawyk spożywania posiłku w określonych porach dnia , także możemy zaplanować co robić w czasie wolnym i ustawić swój rytm odpoczynku .Mimo pewnych niedoskonałości tzn.potoczności że spełnia się zamierzenia innych , jest to forma popularna działania.Można przyjąć że na świecie praca etatowa stanowi podstawy funkcjonowania systemu i taki algorytm ludzkiego działania leży u podstaw szerzej rozumianego rozwoju.

-działanie w systemach pracy akternatywnej :tutaj konfigurowanie dobrych nawyków wiąże się z rozwijaniem potrzeb kreatywnych ,budowaniem grupy, zespołu, tworzeniem postawy lidera i przywódcy.Nader ważnym jest rozwijanie umiejętności organizacyjnych, pośrednio także nawyk podnoszenia własnej marki .

Jaki jest więc bilans że coś wypracowuje potencjał, tworzy się to dochodzenie do szczytu i można przyjąć że włożona energia i zaangażowanie w pełni odpłaca się zasłużonym rezultatem.Jest tym co satysfakcjonuje i jesteś pogodzony.Tyle włożyłem i tyle mi wypłaca, adekwatnie do przedziału mego ustosunkowania się do tematu ???

Jest to sprawa tak jak podkreśliłem właściwości naszego ja, czy jestem odpowiedzialny w tym co robię i to stawia mi oblicze nieugiętego rycerza.Który wywalcza dziennie swoje lepsze jutro.To łączenie prawdziwych wartości z silną wolą dokonywania na lepiej. Duch tworzenia, że masz inspiracje i ambicje, że wiesz dokąd zmierzasz..Jest to ta Moc która prowadzi, ten promień że nie idziesz po omacku i się potykasz, tylko kroczysz pewnie i godnie.Tak rodzi się Bohater i z Tobą RAZEM coś WIELKIEGO..

Pozdrawiam
Popularność: 20    Powrót

Komentarze

Orędownik rozwoju pełną parą. Odpowiednie podejście musi być, aby osiągać efekty. Działanie na 100 a czasem 110 procent. Wtedy mamy odpowiedni rozwój i tym samym efekty. Pozdrawiam!
2016-05-24 11:29 Zbigniew Godziński
Również tak samo to widzę, w sektorach sprzedaży to ponad 100 procent waży o finalizowaniu transakcji..Pozdrawiam serdecznie!
2016-05-24 20:07 ~Josef Lukoschek
Więcej komentarzy na forum link


Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom