Adriana Sokołowska-Ostapko

Popularność: 1229
Bardzo dobry coach (3)
Witam, jestem absolwentką szkoły coachingu z akredytacją ICF oraz szkoły team coachingu, a także absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego psychoonkologia w praktyce klinicznej, promotorką programu Simontona pomocy psychologicznej osobom onkologicznie i przewlekle chorym, współzałożycielką stowarzyszenia „Przestrzeń 4a” zajmującego się promocją i profilaktyką zdrowia psychofizycznego. Specjalizuję się w coachingu zdrowia, co oznacza, że celem mojej pracy jest pomoc klientom i wspieranie ich w skutecznym podejmowaniu zmian, które zmierzają do szeroko pojętego zdrowienia, czyli osiągnięcia poczucia dobrostanu fizycznego, psychicznego, społecznego i duchowego. Na co dzień pracuję z osobami zarówno zdrowymi, jak i żyjącymi z diagnozą choroby przewlekłej (np. nowotwory, stwardnienie rozsiane, choroba Hashimoto, cukrzyca). Wspieram swoich klientów w znalezieniu najlepszych metod dochodzenia do zdrowia i utrzymania aktywności życiowej. W wyniku coachingu zdrowia można polepszyć jakość swojego życia, zwiększając zadowolenie w różnych jego obszarach, a także odzyskując lub zachowując równowagę psychofizyczną. Wierzę, że niezależnie od tego, z jakimi ograniczeniami i wyzwaniami życiowymi musimy się mierzyć, zmiana na lepsze zawsze jest możliwa. Jeśli chcesz: – zmienić styl życia na zdrowszy, – zmienić nawyki żywieniowe, – obniżyć poziom stresu,­ – wspomóc efekty leczenia farmakologicznego, – powrócić do sprawności fizycznej i życiowej (proces rehabilitacji), zapraszam na wspólną wędrówkę w stronę pozytywnej zmiany!
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ada to przewodnik życia...Jest mądra i mądrzę prowadzi sesje, mogłabym chodzić do niej codziennie. To nie jest łatwy proces, bo trzeba się natrudzić i dużo nad sobą pracować, czasami wracając do domu po spotkaniu płakałam sobie ale to był chyba sposób na to żeby się oczyścić z tego co gdzieś w nas zalega, co nas męczy a co mieliśmy możliwość poruszyć,rozkopać i wzniecić. Dziękuję Ci Ado jeszcze raz że tak ładnie mnie prowadziłaś przez te kilka miesięcy.
10 luty 2017 klienka - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Ada przeprowadziła mnie przez zmianę bez strachu z optymizmem nadzieją cierpliwością wsparciem i zrozumieniem. Od tej pory jestem nieustraszona spokojna radosna i wciąż sięgam po więcej. Najlepszy coach ever! :) Polecam!!
17 maja 2016 Kate - Kierownik Redakcji
Bardzo dobry coach
Pani Ada jest wspaniałym człowiekiem i świetnym coachem! Skutecznie pomaga, wspiera i rozumie swoich klientów. Potrafi słuchać, budzi zaufanie i ma poczucie humoru :) Kocha, to co robi i dlatego jest taka dobra. Profesjonalistka!
17 maja 2016 Agnieszka - tancerka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj