Adrianna Zacharska

Popularność: 316
Bardzo dobry coach (3)
„(…) Najciężej jest ruszyć. Nie dojść, ale ruszyć. Dać ten pierwszy krok. Bo ten pierwszy krok, nie jest krokiem nóg, ale serca”. W. Myśliwski Coaching zdecydowanie pomaga podjąć pierwsze kroki i doprowadzić do każdego celu, który sobie wyznaczymy. Od kilku lat coaching jest moją pasją. Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu, podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Dlaczego coaching? • Bo lubię ludzi i bardzo w nich wierzę. • Jestem pewna, że każdy z nas ma ogromne zasoby, czasami trzeba tylko by ktoś pomógł nam je wydobyć i dowiedzieć się o ich istnieniu. • Bo oprócz pomocy innym, czerpię z coachingu też wiele dla siebie – jest to zawód niebywale wymagający, w którym ciężko się nudzić. • Sprawdziłam na sobie, że coaching to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych sposobów wspierania rozwoju osobistego i zawodowego. Jestem osobą otwartą, spokojną, zaangażowaną w to co robię. Żyję zgodnie z moimi wartościami wśród których najważniejszymi są rodzina, rozwój osobisty i poczucie harmonii. Zrozumienie samej siebie, praca nad sobą, równowaga oraz obecność bliskich pozwalają mi na sukces, szczęście a także kształtują sens mojego życia. Obecnie rozwijam się nie tylko jako coach. Na co dzień jestem pracownikiem administracyjnym. Pracując w dziale administracji jestem w ciągłym kontakcie z ludźmi i wykorzystuję swoje umiejętności organizacyjne, które są moim atutem. Moim hobby są podróże oraz kultura , język i kuchnia Włoch.
Kontakt
Email: adrianna.zacharska09@gmail.com
Tel.: 607-940-713
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ciepła i sympatyczny coach. Dzięki kilku spotkaniom z Adą zrealizowałam cele nad którymi wcześniej się tylko zastanawiałam i odkładałam na potem. Dziękuję bardzo za motywacyjne rozmowy. Zdecydowanie polecam.
21 marca 2023 Agnieszka - Specjalista ds administracyjnych
Bardzo dobry coach
Wystarczyło kilka sesji, a rzeczy, które wcześniej wydawały mi się nieosiągalne, stały się rzeczywistością, zdecydowanie polecam, wyraźny progres zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
30 sierpnia 2019 Bartek - Fotograf
Bardzo dobry coach
Wspaniała, ciepła i empatyczna osoba! Faktycznie pełna pasji, a przy tym doskonały fachowiec. Nie często w życiu spotyka się osobę, z którą czas szybko i miło mija, a przy tym jak się okazuje całkiem owocnie. Gorąco polecam
18 kwietnia 2019 Kamil - biznesmen
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj