Aleksandra Bienert

Popularność: 450
Bardzo dobry coach (7)
Kontakt
+48519477055
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Sieradz,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam bardzo Panią Ole. Solidna , uczciwa i zaangażowana Osoba . Rzadkość w dzisiejszych czasach .... podczas współpracy Wiedzialem ze mam do czynienia z Osoba na właściwym miejscu - Super Coach !!!!!
26 stycznia 2018 Piotr - Dyrektor sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Oli zdefiniowałam i z sukcesem realizuję ścieżkę rozwoju zawodowego. Pani Ola pracuje ze mną w sposób zindywidualizowany,stawia na wspólną pracę, a nie na jednostronny monolog, potrafiła zidentyfikować moje prawdziwe motywacje, i z sukcesem skłania mnie do postawienia i realizacji konkretnych celów. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.
23 stycznia 2018 Marianna - Manager
Bardzo dobry coach
Pani Aleksandra posiada unikalną umiejętność słuchania i dużą dozę empatii. Atmosfera, którą wytwarza na spotkaniu jest w pewnym sensie rodzajem terapii. Sesja z Panią Olą spowodowała, ze na pewne sprawy patrzę obecnie inaczej, co więcej, zaczynam dostrzegać proste rozwiązania moich problemów.
21 stycznia 2018 Andrzej - Konsultant medyczny
Bardzo dobry coach
Pani Aleksandra jest kompetentną, cierpliwą i zarazem ciepłą osobą. Atmosfera rozmowy daje mi poczucie bezpieczeństwa i pozwala się otworzyć. Racjonalne wsparcie w budowaniu trwałych i satysfakcjonujących relacji z samym sobą oraz innymi. Optymizm oraz potencjał, który przykuwa moją uwagę motywuje i naprowadza mnie do poradzenia sobie z trudnościami i wyzwaniami. Z każdego spotkania wychodzę z ogromnym zapałem oraz entuzjazmem. Godny polecenia coach.
21 listopada 2017 Paulina - GL Finanse
Bardzo dobry coach
Pani Ola jest bardzo empatycznym, profesjonalnym psychologiem, pomimo bardzo młodego wyglądu ma dużą, kompleksową wiedzę i doświadczenie, osoba z prawdziwym powołaniem, który podchodzi do człowieka z otwartym sercem i głową, patrzy nie tylko na problem, ale i na człowieka. Polecam całą sobą, wspaniała, merytoryczna osoba!
19 listopada 2017 Anna - Bankier
Bardzo dobry coach
Polecam Pani Aleksandra jest bardzo profesjonalna, a do tego wykazuje się bardzo rzadko spotykaną w dzisiejszych czasach empatią. Ponadto cechuje ją spostrzegawczość co jest niezbędną cechą dobrego coacha.
17 listopada 2017 Daria - prawnik
Bardzo dobry coach
Polecam każdemy kto musi pracować z trudnym zespołem ludzi. Ponad klasyczne lokalizowanie rejonów do pracy i dobranie dobrej metodyki co jest już klasyką u obecnych coachów, Aleksandra wykazauje niecodzienną inteligencję emocjonalną. Oprócz rozwijania się w wyznaczonych polach, poznałem jak ze spokojem i pełnym oglądem podchodzić do najtrudniejszych tematów.
17 listopada 2017 Konrad - Art Director
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj