Anna Jastrzębska

Popularność: 198
Bardzo dobry coach (5)
COACHING DLA ARTYSTÓW JEST DLA CIEBIE jeżeli chcesz: - nauczyć się panować nad lękiem scenicznym (tremą) oraz innymi trudnymi emocjami - zredukować stres - podnieść poczucie własnej wartości i pewności siebie - skupić się bardziej na sobie i przestać przejmować się krytyką - nauczyć się walczyć z odkładaniem wszystkiego na później - określić siebie i zaplanować swoją karierę artystyczną na najbliższych kilka lat (i zacząć wdrażać swój plan w życie) - poznać sposoby na efektywne planowanie i zarządzanie czasem - wzbudzić w sobie kreatywność i odnaleźć przestrzeń na innowacyjne pomysły Serdecznie zapraszam do kontaktu! Kilka słów o mnie: Jestem certyfikowanym coachem IIC&M (nr cert. 675), absolwentką najstarszej europejskiej szkoły coachingu Noble Manhattan Coaching, od 4 lat prowadzę praktykę coachingową, specjalizuje się w life&wellness coachingu i coachingu dla artystów (współpracuję m.in. z Uniwersytetem Muzycznym im. F. Chopina), swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Kontakt
Tel.: +48 795 445 570
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze mi się współpracowało z Panią Anią. Jest osobą o ogromnym zasobie wiedzy. W pracy z drugą osobą, poza rozmową, stosuje wiele ciekawych technik, które pomagają poradzić sobie z danym problemem. Mnie osobiście pomogła m.in. poradzić sobie z problemem tremy podczas koncertów publicznych i dała mi klucz do odbudowania samooceny. Pani Ania ponadto jest bardzo komunikatywna, zaangażowana w każdy najmniejszy problem, a przy tym serdeczna, ciepła i taktowna. Spotkania z Nią dały mi bardzo dużo dobrego. Gorącą Ją polecam nie tylko muzykom!
19 października 2016 Natalia - muzyk
Bardzo dobry coach
Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Anią. Pełen profesjonalizm, ciepło, uśmiech, wspaniała umiejętność słuchania. Kontakt i komunikacja tak dobra, jakbyśmy się znały wcześniej parę lat :) Śmiało mogę stwierdzić, że pomoc coacha znacznie zmieniła moje postrzeganie, a problemy w omawianym zakresie zniknęły jak po użyciu czarodziejskiej różdżki. Świetne metody i bardzo dobre podejście. Gorąco polecam tego coacha!
9 października 2016 Joanna - muzyk
Bardzo dobry coach
Ania jest osobą bardzo ciepłą i otwartą, co za tym idzie - wzbudza zaufanie. Jest to bardzo ważne w pracy nad często delikatnymi problemami, do których podchodzi zawsze indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem. Bardzo trafnie dobiera w pracy metody coachingowe, przez co sesje są ciekawe, różnorodne a przede wszystkim efektywne. Ania jest coachem z pasją a jej zaangażowanie jest godne podziwu dlatego bez wahania poleciłabym ją każdej osobie zainteresowanej rozwojem osobistym, borykającej się z wewnętrznymi przeszkodami umożliwiającymi spełnienie, czy to na gruncie zawodowym czy też w życiu osobistym.
4 października 2016 Aneta - muzyk
Bardzo dobry coach
Ania jest couchem na medal. Od samego poczatku wzbudza zaufanie, tak, ze latwo mozna sie otworzyc. Potrafi 'wejsc' gleboko w osobe, w jej psychike i postawic sie w jej sytuacji, zatem empatia na najwyzszym poziome! Ma bardzo cieply i przyjemny glos ;) Ma ogromna wiedze, potrafi rozwiazywac problemy w mgnieniu oka. Na spotkaniach czulam cieplo rodzinne, co dla mnie jest bardzo wazne. Dzieki Niej moje problemy ze stresem i niska samoocena ida pomalu zm zapomnienie...wiem jak z nimi walczyc. Bardzo polecam tego coucha! Pozdrawiam cieplo!
3 października 2016 Laura - Muzyk
Bardzo dobry coach
Bardzo kompetenta osoba. Już od samego początku można zaobserwować duże zaangażowanie coucha - naprawdę chce Ci pomóc, szczerze interesuje się zagadnieniami, z którymi ma się problemy. Couch wchodzi w parterskie relacje co bez wątpienia ułatwia kontakt i komunikację. Umie słuchać. Bardzo dobrze radzi sobie z problematyką tremy związanej występami publicznymi. Potrafi Ci pomóc w wielu sytuacjach jak choćby wtedy, gdy za bardzo przejmujesz się krytyką innych osób. Couch używa różnorodnych metod couchingowych, a więc nie jest to wyłącznie rozmowa. Wykorzystuje m.in. przeramowanie, test kamery, wizualizację. Szczerze polecam!
2 października 2016 Marcin - muzyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Grupy Balinta w praktyce coachingowej. Elementy psychoanalizy.
3 września 2017
Z artykułem zapoznać można się tutaj: http://www.kozminski.edu.pl/fileadmin/wspolne_elementy/Jednostki/Coaching/CR_calosc_2015.pdf
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom