Anna Styrna

Popularność: 51
Bardzo dobry coach (9)
Zapraszam osoby, które szukają sensu życia, chcą odkryć swoją misję życiową i zmieniać świat. Zapraszam osoby, które chcą odważnie żyć, zauważyć i nazwać swoje emocje i umieć je rozpoznawać oraz świadomie budować swoje życie. Zapraszam osoby, które działają pomimo strachu, poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania, mają niskie poczucie własnej wartości ale chcą odkrywać w sobie to, co w nich najlepsze. Zapraszam osoby, które chcą zmienić zawód, pracę, miejsce zamieszkania (może nawet kraj, w którym obecne żyją), chcą się odważyć żyć po swojemu i realizować swoje marzenia. Zapraszam osoby, które utknęły, nie wiedzą co robić, jak i po co żyć, potrzebują wsparcia. Zapraszam osoby, które chcą być wysłuchane, zrozumiane, są po przejściach, w trudnej sytuacji, doświadczyły przemocy, mobbingu, nadużyć. Anna Styrna więcej o mnie na annastyrna.pl
Kontakt
anka.styrna@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Krynica-Zdrój, Wielka Brytania, Nowy Sącz, Kraków, Londyn, Edynburg,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Anię. Sesje profesjonalnie poprowadzone, z ogromną dawką wrażliwości i zrozumienia. Z wielką otwartością na człowieka i jego przeżycia. Kobieta o wielkim sercu , która miałam szczęście spotkać na swej drodze
10 marca 2023 Ula - Die
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest bardzo miłą osobą,w czasie sesji coachingowych potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Jest to osoba godna zaufania, profesjonalna-skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.Polecam sesje coachingowe z p.Anią.
14 listopada 2022 Ola - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Pani Ania ma doskonaly feeling, prowadzi gleboki proces opierający się o wartości. Pozwala sięgnąć głębiej niż dotychczas, a to wszystko w atmosferze akceptacji i otwartości. Spotkania cudowne, polecam!
6 listopada 2022 Olga - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje coachingowe z Anią. Ma wyczucie, podąża za potrzebami Klienta i daje przestrzeń na pobycie ze sobą i swoimi myślami. Jest przy tym konkretna i ma koszyczek pełen cudownych coachingowych narzędzi, które bardzo pomagają podczas sesji. Z serca zachęcam do pracy z Anią.
5 listopada 2022 Gosia - Coachka i Facylitatorka
Bardzo dobry coach
Anna prowadząc mnie przez kolejne pytania i ćwiczenia dawała dużo przestrzeni na własną refleksję, pozwalała zanurzyć się w swoich myślach i emocjach. Jest osobą bardzo wspierającą, przy której można czuć się komfortowo mówiąc nawet o rzeczach trudnych. Z pewnością jeszcze do niej wrócę.
1 listopada 2022 Kamila - psycholog
Bardzo dobry coach
Polecam sesje z Anią, bardzo sympatyczna osoba. Pełen profesjonalizm pod każdym aspektem. Zawsze skupiona na sesjach coachingowych. Polecam z całego serca, warto skorzystać z sesji coachingowych z Anią
30 października 2022 Joanna - Student
Bardzo dobry coach
Aniu dziękuje za twój profesjonalizm i wyczucie. Polecam Anie każdemu kto szuka bezpiecznego miejsca, aby poukładać sobie chaos w głowie. Jest to osoba bardzo otwarta na drugiego człowieka, empatycznym a jednocześnie wie kiedy nie odpuścić i mocniej drążyć temat.
22 października 2022 Agata - Project Manager
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest po prostu świetna. Łączy doświadczenie menagerskie z uważnoscią na drugiego człowieka. Pierwszy raz podczas pracy coachem zrobiłam tak niesamowity progres. Do tego atmosfera podczas sesji jest tak pełna akceptacji, że człowiek naprawdę czuje się wysłuchany i zrozumiany.
22 października 2022 Aneta - Przedsiębiorczyni
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna i profesjonalna pod każdym względem. Polecam ‼️❗️ Do każdego problemu,który ma przepracować z klientem,podchodzi bardzo delikatnie. Ma niekonwencjonalne podejście do problemów i ich rozwiązywania.
21 października 2022 Monika - Technolog żywienia
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nie bój się bać!
7 marca 2023
Nie bój się bać! Zaangażowanie w dane działanie ZMNIEJSZA LĘK. Powoduje, że rośniemy. Porzucamy ten mały, mizerny, egoistyczny kłębek dolegliwości i skarg, narzekania, że świat nie chce nas uszczęsliwić, tylko ciągle nam stawia kłody pod nogi i boimy się wszystiego dookoła