Anna Szlawska-Witczak

Popularność: 415
Bardzo dobry coach (5)
Jestem certyfikowanym Coachem. Pracuję w oparciu o metodyki CoachWise oraz zasady ICF. Wierzę, że każdy może osiągnąć swój cel. Uważnie słucham a poprzez pytania poszerzam perspektywę i dbam aby mój klient czuł się komfortowo. Kiedy otrzymuję pytanie - czym jest coaching, długo mogę wymieniać definicje i argumenty żeby z niego skorzystać. Jednak to co kocham w coachingu i daje mi prawdziwą satysfakcję to fakt, że coaching demaskuje fałszywą motywację. Odkrywa prawdę o nas samych, życiu i otoczeniu w którym funkcjonujemy. Realizujemy cele, ponieważ sami tego pragniemy, a nie dlatego, że tak wypada, czy ktoś inni od nas tego oczekuje.
Kontakt
aszlawska@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching jest procesem, którego celem jest wzmacnianie Klienta w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o jego własne zasoby, potrzeby, wartości. Jest to relacja partnerska, w której coach służy wsparciem, ale nie doradza ani nie ocenia – to jest właśnie Ania uśmiechnięta i zaangażowana na 200% Polecam :-)
12 października 2016 Wiola - Manager
Bardzo dobry coach
Ania, to pierwszy coach, jakiego spotkałam na swojej drodze zawodowej. Osoba, którą zawsze będę mile wspominać, mając nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Osoba, która wykonuje swoja obowiązki z dużą pasją i zaangażowaniem. Dzięki Ani wiem, że trzeba działać, a nie się zastanawiać i rozmyślać. Wiedziałam, co robić i jak robić. Motywuje do działania. Pełen profesjonalizm, pozytywna energia, wiara w możliwości! Polecam z całego serca!
12 października 2016 Anna - Doradca
Bardzo dobry coach
Pani Ania, to osoba bardzo profesjonalna, o wysokich kwalifikacjach potwierdzonych wieloletnią praktyką. Praca z nią, to prawdziwa przyjemność, ale i wyzwanie, gdyż do każdej z osób, z którymi pracuje podchodzi bardzo indywidualnie i niesztampowo. Jest osobą otwartą i bardzo pozytywną. Widać, że to co robi, robi z pasją.
11 października 2016 Greta - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam!!! Praca z Ania to dla mnie wielki zaszczyt i z przyjemnością będę wracać. Dzieki Ani wielokrotnie odnalazłam właściwą dla siebie drogę i zrodło motywacji do działania. To świetna, zawsze uśmiechnięta, pełna ciekawych pomysłów, metod i narzedzi osoba, która zainspirowała rowniez do zgłębiania tematu coachingu i wykorzystania w codziennej pracy.
11 października 2016 Magda - Trener
Bardzo dobry coach
Ania to najlepszy coach z jakim kiedykolwiek pracowałam. Każdy z biznesowych tematów, które podejmowałyśmy był dla mnie pełen inspiracji, motywacji, energii dzięki coachingowemu wsparciu Ani. Sama jestem coachem więc praca z osobą bardzo świadomą metod i pewnych narzędzi nie jest pracą prostą... Z Anią za każdym razem coaching stawał się dla mnie pracą nad sobą bardzo głęboką i efektywną. Bardzo polecam :)
11 października 2016 Anna - Coach / Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj