Anna Włodarczyk-Chwesiuk

Popularność: 145
Bardzo dobry coach (5)
"Kto patrzy na zewnątrz: śni. Kto patrzy do wewnątrz: budzi się." Carl Gustav Jung W kwietniu 2021 r. ukończyłam akredytowane przez Izbę Coachingu podyplomowe studia Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Rozwój to moja pasja. Od zawsze interesował mnie człowiek. Swoje życie zawodowe związałam z biznesem. Aktualnie pełnię funkcję dyrektora zarządzającego w firmie logistycznej. Sama jestem na rozwojowej ścieżce od wielu lat i to, co się wydarzyło przez ten czas, zmieniło diametralnie jakość mojego życia. Naturalnym etapem mojego rozwoju była chęć dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi oraz wspieranie ich we własnym rozwoju. I tak pojawił się w moim życiu coaching. Poprzez coaching pomagam moim klientom: - żyć własnym życiem, - poznać siebie lepiej, - zbudować samoświadomość, - odkryć swoje pragnienia oraz prawdziwe cele i wartości, - odzyskać radość, poczucie spełnienia, harmonii, - mieć bardziej satysfakcjonujące życie. Prywatnie jestem mamą dwóch dorastających córek. Kocham życie. W wolnych chwilach praktykuję jogę, spaceruję lub jeżdżę na rowerze. Uzależniona od kina i kawy. Uwielbiam przyrodę. Uczę się być eko. Zapraszam do współpracy.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 500 483 529 oraz mailowego annachwesiuk@gmail.com.
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Chełm,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moja przygoda z Anią zaczęła się dla mnie niespodziewanie, ale wierzę głęboko, że to właśnie my miałyśmy się spotkać. Ania jest wyjątkową osobą, niesamowicie uważną, ciepłą i wrażliwą. Jej pytania "over and over again" często "męczące" doprowadzały mnie nieraz w niesamowite rejony moich nieuświadomionych i niezobaczonych wrażeń, myśli i działań. Czuję mega dużą wdzięczność za to. Polecam całym sercem. Patrycja.
15 luty 2021 Pati - dyrektor przedszkola
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo miłą i empatyczną osobą, która umie stworzyć atmosferę wsparcia i zaufania. Z łatwością nawiązuje kontakt z drugą osobą. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu do zagadnienia cały proces przebiega szybko i sprawnie. Zajęcia z Anią pokazały mi jaką siłę ma coaching. Polecam serdecznie!
21 października 2020 Michał - St. Inspektor
Bardzo dobry coach
W pewnym momencie w moim życiu natrafiłam na "ścianę" - chciałam ją przebić ale ciągle nie wychodziło. Już miałam się poddać i zostawić wszystko tak jak jest i wtedy pojawiła się Ania. Zgodziła się potowarzyszyć mi w procesie rozwalania "ściany", cierpliwie słuchała, pomagała mi zrozumieć sytuację w jakiej byłam a także zrozumieć mnie samą. I udało się! Cieszę się z postępu jaki zrobiłam przy wyrozumiałym i ciepłym wsparciu Ani i jestem jej za to wdzięczna. Szczerze polecam Anię jako coacha:)
13 października 2020 Martyna - Team Leader
Bardzo dobry coach
Wiecie co to jest celebracja życia? Jak smakuje kawa wypita bez pośpiechu? Co w życiu jest ważne a co nieistotne? W jak prosty sposób można osiągnąć wewnętrzny spokój? Dziękuję Ci Aniu bo pomogłaś mi żyć pełnią życia. Polecam wszystkim spotkanie tak kompetentnej osoby
23 września 2020 Kasia - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Ania jest wyjątkowo ciepłą i otwartą osobą, ale najbardziej uderzająca jest jej siła spokoju. Atmosfera na sesjach to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i wiara, że zmiana zawsze jest możliwa. Ania pomogła mi spojrzeć na moje życie z zupełnie innej perspektywy. Pokazała, że to banalne drobiazgi, a nie wielkie idee są kluczem do osiągnięcia celu. Wsparcie, które otrzymałam od Ani pomogło mi naprawić to, co zamierzałam skreślić. A to byłby duży błąd. Aniu, dziękuję!
31 sierpnia 2020 Emilia - własny biznes
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj