Ewa Stellmach

Popularność: 1279
Bardzo dobry coach (3)
Praca to moja pasja. Kocham sport - współzawodnictwo, rywalizację, możliwość realizowania marzeń i celów, endorfiny i adrenalinę. Lubię stały rozwój swoich umiejętności, konieczność poszerzania wiedzy i możliwość dzielenia się nią z zawodnikami, trenerami i rodzicami młodych sportowych talentów. Moim celem jest pomóc sportowcom w osiąganiu maksimum ich możliwości, realizacji najwyższych celów, zdobycie pewności siebie mistrza. Uważam, że sukces w sporcie zależy głownie od tego na ile zawodnik wierzy w siebie, na ile potrafi w kluczowym momencie skoncentrować się, ze stresu zrobić sojusznika, wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, dobrze współpracować z zespołem. Sport to ważna część mojego życia, moje doświadczenie bycia sportowcem wykorzystuję w codziennej pracy ze sportowcami – od 5 roku życia łyżwiarstwo figurowe, potem 12 lat siatkówka jako zawodnik a następnie trener, nauczyciel wychowania fizycznego i mama sportowca – siatkarza, absolwenta SMS i zawodnika kadry Polski w siatkówce plażowej . Ukończyłam AWF w Katowicach, Akademię Pedagogiczną w Krakowie i psychologię w ŚWSZ im. J. Ziętka w Katowicach. Certyfikowany coach ICF oraz Noble Manhattan&IIC London, posiadam też certyfikat coacha grupowego i zespołowego Pracowni Coachingu NOVO w Warszawie. Jestem konsultantem AQR International, stworzyłam polską wersję raportów rozwojowego i coachingowego testu do diagnozy odporności psychicznej MTQ48 Sport. TRENING MENTALNY i COACHING DLA SPORTOWCÓW Polega na pokazaniu zawodnikowi, że ma większe możliwości niż mu się wydaje. To metoda, która wykorzystuje techniki i narzędzie z zakresu psychologii, NLP, coachingu , kinezjologii sportowej , neurodydaktyki oraz najnowszej wiedzy z zakresu możliwości wykorzystania umysłu. Trening mentalny to trening umysłu. Każdy sportowiec codziennie nabywa nowe i doskonali już posiadane umiejętności motoryczne i techniczne związane z dyscyplina sportową, tak samo powinien ćwiczyć swój umysł. Przy pomocy różnych ćwiczeń, metod, technik i narzędzi tj. ćwiczenia koncentracji, praca nad zmianą przekonań i nawyków, trening wyobrażeniowy, świadome oddychanie i inne, wpływamy na nasze emocje, potrafimy lepiej radzić sobie ze stresem, z przeciwnikiem, z przeszkodami płynącymi z naszego umysłu. U sportowców na różnych etapach kariery występują różnego rodzaju bariery, które powodują, że nie wykorzystują oni do końca swojego potencjału - dzięki pracy z trenerem mentalnym, te bariery zostają po kolei usuwane.
Kontakt
tel. 601 881 930
Specjalizacje
Miasta
Specjalizacja
coaching dla sportowców i trening mentalny

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach...dlaczego...przede wszystkim Pani Ewa jest praktykiem - nie tylko teoretykiem co jest bardzo ważne ponieważ nie podchodzi do wielu spraw książkowo i tylko tak jak nauczyli na studiach. Bardzo silnie potrafi zmotywować i dać człowiekowi przysłowiowego "kopniaka w 4 literki" :) Spotkania z Panią Ewą pomogły mi uwierzyć w siebie, odkryć w sobie ogromne możliwości i drzemiący potencjał co przełożyło się na moją ścieżkę zawodową - jednym słowem - awans ;)
9 czerwca 2014 Marta - Planista
Bardzo dobry coach
Coach wręcz znakomity !!! Przed pierwszą sesją nie miałem totalnie pojecia czym jest coaching, ale po tej sesji wiem że totalnie odmienił on własnie dzięki Pani Ewie moje spojrzenie na rozwój zawodowy i osobisty :) Ciężko nawet zmierzyć progres jaki udało mi się osiągnąć dzięki Pani Ewie, a jej ogromny atutem jest m. in: bardzo miłe usposobienie, świetne wyczucie w rozmowie, pełen profesjonalizm i znakomicie dobierane pytania! od razu wzbudza zaufanie. Serdecznie POLECAM
20 maja 2014 Jarosław - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Podczas prowadzonych spotkań zobaczyłem iż każda sprawa ma dwie strony i nie zawsze należy patrzeć tylko z mojej strony. Zdałem sobie sprawę iż postawienie się czasem z drugiej strony pomaga zrozumieć zachowanie drugiej strony i może znacznie przyczynić się do moich rozmów i wyników w negocjacjach czy chęci osiągnięcia konkretnego celu. Spotkania uważam za przydatne i budujące. Jednocześnie jeśli liczysz na spotkania typu: 'Co Pani zrobi na moim miejscu' i chcesz uzyskać na nie odpowiedź, to lepiej się tam nie pojawiaj! Na tych zajęciach czeka Cię praca nad samym sobą i odkrywanie nowych horyzontów dzięki sile własnej pracy i motywacji.
18 maja 2014 Łukasz - Z-ca Kierownika działu handlowego/student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching i sport
17 maja 2014
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu dotyczącego coachingu, sportu i biznesu.