Ewa Wardzała

Popularność: 908
Bardzo dobry coach (3)
Z wykształcenia jestem informatykiem poszerzającym wiedzę z obszaru psychologii i psychoterapii. Jestem też fotografem. Moje działania obejmują: 1/ niestandardowe szkolenia, 2/ mentoring zawodowy i życiowy, 3/ coaching, czyli pomoc w osiąganiu celów, 4/ pomoc psychologiczną w formie rozmów o życiu, fotografii 5/ wykłady i publikacje. Więcej o ofercie na blogu http://niezaleznykonsultant.blogspot.com/ W latach 2012-2017 ukończyłam m. in.: • Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt (57/2014/ZPPP) (300 godz.) • Kurs trenerski (nr z rej. 147/2013) (80 godz.) • Racjonalna Terapia Zachowania - poziom podstawowy (PTPB 386/RTZ I/AH/2013) (21 godz.) • Racjonalna Terapia Zachowania - warsztaty doskonalące (PTPB 412/RTZ d/AH/2013) (13 godz.) • Racjonalna Terapia Zachowania - warsztaty doskonal. (PTPB 459/RTZ d/AH/2013) (13 godz.) • Trening interpersonalny (40 godz.) • Konferencja DDA - wykłady i warsztaty (Fundacja ETOH) (3 dni) • The Coach's Mindset: Inner Work for Change Leaders (Akademia Inspiring People) (20 godz.) • Ongoing Professional Learning for Organizational Coaches: Session 1 (Akademia Inspiring People) (20 godz.) • Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ I) (Optimotiv - Tomasz Drożdż) (20 godz.) • Szkoła Counsellingu Gestalt (2014 - 2017) (700 godz.) Odbyłam półroczny staż na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (08/2016 - 01/2017) oraz półroczny staż w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krakowie (03/2017 - 09/2017) jako terapeuta zajęciowy. Od 2013 roku pracuję jako freelancer e-mentor, mentor, trener, a także pracowałam jako wolontariusz-tutor w Stowarzyszeniu WIOSNA w projekcie 50plus (2014-2015). Pomagam w opanowaniu umiejętności planowania i organizacji swojego czasu, harmonogramu zadań, ocenianiu ryzyka i podejmowaniu decyzji. Rozmawiam o głębi i pełni życia, o rozwoju osobistym, o pokonywaniu kolejnych kryzysów, o dorastaniu i dojrzewaniu, o tym, jak być kobietą, jak być matką. Po prostu słucham i rozmawiam. Stosuję też fotografię terapeutyczną - moją własną autorską metodę. Ukończyłam roczny kurs profesjonalnej pomocy w poradnictwie i interwencji psychologicznej w ujęciu Gestalt oraz 3-letnią Szkołę Counselingu Gestalt w Krakowie. Mieszkam i pracuję w Skawinie, jako e-mentor świadczę usługi głównie drogą mailową. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Kontakt
Ewa M. Siembida (d. Wardzała)

Tel. 502 647 321

Blog http://niezaleznykonsultant.blogspot.com/
Specjalizacje
Miasta
Skawina, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
magister informatyki Uniwersytet Jagielloński
Oferta - zakres działania
1/ wsparcie rozwoju osobistego
2/ coaching kariery
3/ coaching życiowy
4/ pomoc psychologiczna
5/ psychoedukacja
Sytuacja rodzinna
Dwójka dorosłych dzieci
Forma kontaktu poza Krakowem
Mail (preferowany)
Drugie wykształcenie
Certyfikowany Counselor Gestalt

Opinie

Bardzo dobry coach
Mój " Anioł Stróż" tak myślę i mówię o Ewie od czasu spotkania z nią.pomogła mi uwierzyć,że z ciężkiej choroby można wyjść i że bardzo dużo zależy ode mnie! Jej fachowa, serdeczna pomoc sprawiła, ze dziś cieszę się zdrowiem!!!!! Profesjonalna z ogromną wiedzą, ciepła terapeutka!!!.Gorąco polecam!.
8 marca 2015 Elżbieta - Rehabilitantka
Bardzo dobry coach
Moje spotkanie z Ewą jest dla mnie miłym zaskoczeniem bo nasze rozmowy rozpoczynałyśmy w momencie kiedy nie bardzo wierzyłam w ich sens , wszystko wydawało mi się jakieś nierealne i brakowało odwagi na zrobienie jakiegokolwiek planu co dalej. Po pierwszym spotkaniu pomyślałam zwyczajnie - kolejna osoba , która wszystko wie lepiej ,ale zainspirowała mnie na tyle,że chętnie umówiłam sie na kolejne. Dzisiaj jestem wdzięczna losowi ,że postawił mi ja na mojej drodze, ma w sobie (nie boje sie powiedzieć) charyzm. Jej osobista wola walki i dążenia do celu wpłynęły na moje myślenie. Potrafi słuchać i słuchać a potem dopiero .. dalej słucha. Widzi w zwykłym człowieku Kogoś wspaniałego , kogoś kogo należy tylko odpowiednio wspierać i patrzeć jak jak z dnia na dzień robi postępy. Nie daje recepty bo nie ma recepty na życie ale potrafi przekierować chmurną twarz w stronę słońca. Ma konkretną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Na kolejne spotkania to już nie mogłam sie doczekać ,żeby porozmawiać i pochwalić sie co się udało lub pożalić co nie wyszło.Dzisiaj jestem "Nowym" człowiekiem. Ewa to bardzo dobry coach , warto jej zaufać, czerpiąc mądrość z książek i z życia potrafi dotrzeć i rozbudzić nową nadzieję - ja dzisiaj spełniam swoje życiowe największe marzenia bo wróciłam do pisania.Pracuję zawodowo i ani myślę pasować sie do szlafroczka i kapci.Mam dopiero 57 lat i niczego mi nie brak do szczęścia. Dziękuję Ewuniu.
4 września 2014 Marysia - agent ubezpieczeniowy-księgowa
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność współpracować z Ewą jako początkujący trener. Rozpoczynając pracę nad czymś nowym bardzo przydatna jest możliwość dzielenia się wątpliwościami i czerpania wiedzy od osoby doświadczonej. Dlatego mentorstwo jest wspaniałą ideą, a Ewa jest najodpowiedniejszą do tego osobą. Posiada wiedzę i niesamowitą wrażliwość pozwalającą wykorzystać osobowość tworząc indywidualny wizerunek. Bardzo miło wspominam naszą relację i oceniam ją bardzo dobrze. Pozdrawiam i polecam.
13 sierpnia 2014 Tomasz - Programista, trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dojrzewanie do zmiany
5 grudnia 2014
Czy Ty też masz takie momenty, kiedy czujesz, że trzeba zacząć coś nowego, jesteś przekonany o słuszności takiego działania? To takie zasianie ziarna.
Chce się żyć!
12 października 2014
Czas, kiedy dorosłe dzieci wyfruwają z gniazda jest okresem zmian, który warto dobrze wykorzystać i zacząć żyć pełną piersią, smakować życie. Warto się tego nauczyć, bo wtedy chce się żyć.
Fotografia terapeutyczna
3 września 2014
Robiąc fotografię patrzymy w jedyny, niepowtarzalny sposób na świat, na ludzi. Dostrzegamy to, czego inni może nie widzą. Omawianie zrobionych fotografii, także tych dawnych, to dobry punkt wyjścia do rozmowy o poznawaniu siebie
Uwolnij energię i działaj
19 sierpnia 2014
Kiedy chcesz coś robić, a jednocześnie coś Cię blokuje z tym działaniem, zastanów się, co to może być. Jest jakiś temat, problem, coś niedomkniętego (tzw. Gestalt – figura), co zaprząta Twoje myśli, siedzi gdzieś głęboko i blokuje działanie. To znaczy nie tylko blokuje działanie, ile pochłania całkowicie energię niezbędną do działania
Pozwól sobie na miłość
9 sierpnia 2014
Miłość to afirmacja drugiej osoby. Czy znasz osoby, przy których czujesz się dobrze? Które Cię afirmują, akceptują, szanują bezwarunkowo? To prawdziwi przyjaciele. Nie każdy ma to szczęście mieć takie osoby w swoim otoczeniu i w życiu
Kryzys wieku średniego – jak go przejść?
1 sierpnia 2014
Może jesteś mężczyzną w wieku 43 lat, a może kobietą w wieku 50 lat? Coś w tobie dojrzewa od pewnego czasu i nagle pewnego dnia rzucasz pracę i nie wiesz, co chcesz robić w życiu. Potrzebujesz pomocy.