Joanna Białecka-Bartosik

Popularność: 103
Bardzo dobry coach (7)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trzebnica, Oleśnica, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Joanną zaczęliśmy pracować nad celami zawodowymi, jakie chciałbym osiągnąć w przyszłości. Szybko złapaliśmy dobry kontakt i stworzyliśmy mapę celów, jakie muszę wykonać, by te cele osiągnąć. Każde spotkanie przynosiło nowe propozycje i wątki, jakimi warto się zająć. Z sesji jestem zadowolony, gdyż pomogło mi to utwierdzić się w przekonaniu, że to, co planuję robić w przyszłości, do mnie pasuje.
29 marca 2022 Gracjan - Kierownik
Bardzo dobry coach
Z Asią przeszłam proces mentoringu w ramach Programu Coaching i Mentoring dla studentów uczelni WSB. Te sesje zapewniły mi konkretne narzędzia do pracy nad celami, mocnymi stronami czy przekształcaniem przekonań. Dzięki spotkaniom z Asią nabrałam ogrom samoświadomości, która zostanie ze mną na długo już po zakończonym procesie i będzie służyć! Sesje zaskoczyły mnie tym, że miałam bezpieczną przestrzeń na dzielenie się myślami, wątpliwościami, na odkrywanie siebie
24 marca 2022 Jadzia - Asystentka HR
Bardzo dobry coach
Do spotkań z Asią podszedłem z dużym dystansem i bez dokładnie określonego celu naszych spotkań. Na każdej sesji coraz bardziej zbliżałem się do określenia celu dzięki dużemu zaangażowaniu Asi w cały proces. Nie było to podawanie gotowych rozwiązań, a nakierowywanie tak bym sam doszedł do wniosków. Dziś wiem, że cała ta praca włożona przez Asię miała sens i pozwoliła mi nakreślić plan dalszego rozwoju i realizacji celu. Gorąco polecam współpracę z Asią jako Coachem. Bardzo profesjonale podejście do spotkań.
7 lipca 2021 Marcin - Manager
Bardzo dobry coach
Dziękuję Pani Joasiu za wsparcie i pokierowanie mnie w dążeniu do celu. Sesje z Panią to sama przyjemność nakierowane na indywidualne podejście do uczestnika. Każda sesja była dla mnie zagadka a na końcu każdej z nich wychodziłem bogatszy o nowe doświadczenia, Gorąco polecam Panią Joanne - dla mnie to idealny Coach :)
7 czerwca 2021 Patryk - Project Manager
Bardzo dobry coach
Pani Joanna to bardzo dobry Coach. Na początku do sesji podeszłam z pewną dozą nieufności ale także ciekawości. W trakcie trwania sesji zaczęłam odkrywać moje mocne strony i możliwości jakie mogą się pojawić po odpowiednim ich zastosowaniu. Dodatkowo z każdą sesją moja ciekawość i apetyt na realizację nowych celów rosła. Wspólnapraca z najlepszym coachem jakiego mogłam sobie wymarzyć przybliżył mnie d realizacji celu. Joanna dziękuję Ci za pełen profesjonalizm, za trudne pytania, które prowadzą do sedna problemu, za skupienie się w 100% na moich potrzebach, za pomoc w zdefiniowaniu drogi dojścia, za ciepło i dobre słowo. Współpraca z Tobą to przyjemność.
28 maja 2021 Ania - manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Panią Joanną są jak rozmowa z dobrą przyjaciółką przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.  Na każdym spotkaniu Pani Joanna pomagała mi zdefiniować cel, jaki chciałabym osiągnąć w przyszłości, dając mi przy tym wiele ciekawych oraz pomocnych narzędzi. Dzięki sesjom podjęłam wiele kroków, które spowodowały ogólną poprawę mojego samopoczucia, zdałam sobie sprawę, jakie wartości są dla mnie w życiu ważne i czym się powinnam kierować przy rozwoju osobistym i zawodowym. 
28 kwietnia 2021 Kaja - Asystent d.s. obslugi klienta
Bardzo dobry coach
Pani Joanna Bartosik dała się poznać jako osoba empatyczna, godna zaufania oraz bardzo profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Jest osobą cierpliwą aczkolwiek nie dającą rozwiązania na tacy tylko wskazującą drogę aby odnaleźć je samemu. Serdecznie polecam
8 kwietnia 2021 Alicja - Referent
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj