Karolina Tokarska

Popularność: 194
Bardzo dobry coach (12)
Każdy może dokonać zmiany w każdym momencie życia, należy tylko tę zmianę oswoić i zaplanować. Być może właśnie szukasz własnego miejsca, drogi wyjścia z trudności, równowagi, wyrażania siebie i swoich potrzeb, zmiany relacji, ustalenia priorytetów, stoisz przed ważną decyzją. To rozwiązanie, ta zmiana czeka za zakrętem, tuż, tuż i mogę Cię tam poprowadzić. Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Znalazłam się tutaj w wyniku krętej drogi życiowej i mam w sobie za to ogromną wdzięczność. Ukończyłam kierunek Ochrona Środowiska na Akademii Rolniczej i przez wiele lat pracowałam jako specjalista ds. Ochrony Środowiska na etacie w dużej firmie i poza nią. Wartości, które mi przyświecają to zaufanie i wiara w drugiego człowieka, wolność wewnętrzna, szacunek, bliskie relacje, bycie potrzebnym i użytecznym społecznie. Zapraszam Cię do kontaktu jeżeli chcesz zadbać o własne potrzeby, żyć życiem, jakiego pragniesz i znaleźć „tą” własną ścieżkę. Wierzę, że wszystko masz już w sobie, a ja pomogę Ci to odnaleźć.
Kontakt
Telefon: 601 639 895

Specjalizacje
Miasta
Puławy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Karolina na czterech sesjach coachingowych. Od początku nawiązałyśmy bliską i szczerą relację. Każde kolejne spotkanie było jak powrót do domu - poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, otwartości i empatii. W takiej atmosferze mogłam spotkać się z tym co trudne, bolesne i dokonać transformacji. Transformacji, która była mi potrzebna, żeby odblokować przekonania powstrzymujące mnie od robienia tego, co chcę robić, podcinające mi skrzydła. Dziś jestem silniejsza, odporniejsza i wiem co robić, żeby dojść do mojego celu zawodowego. Dziękuję!
12 października 2023 Asia - Student
Bardzo dobry coach
Karolina to cudowna osoba. Niesamowite pokłady w niej emalii, zrozumienia drugiego człowieka. Spotkałam ją na swojej drodze w ciężkim momencie - wiele dobrych rad z jej strony, pokazanie mi spojrzenia w pozytywny sposób pomogło. Dzięki niej w tej chwili życie dla mnie nie jest ciężkim przeciwnikiem. Polecam z całego serca!!!
15 marca 2023 Alicja - Mama zastepcza
Bardzo dobry coach
Karolina to wyjątkowa empatyczna osoba. Podczas sesji stwarza bardzo dogodne warunki tak aby w bezpieczny sposób eksplorować swoje zasoby. Wnikliwie słucha i celnie zadaje pytania, które powodują chwilę zadumy. Jest cierpliwa, nie przyspiesza procesu pozwala aby toczył się w jak najlepszym tempie dla coachee.
27 listopada 2022 Marcin - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Karolinka była wspaniałym towarzyszem mojej podróży coachingowej. Otrzymałem od niej to co według mnie w coachingu, jak również w każdej ważnej relacji najistotniejsze: Obecność, Empatię i Akceptację! Na każdej sesji odkrywałem coś bardzo ważnego dla mnie- kolejną cegiełkę samoświadomości. Karolina potrafiła w odpowiednich momentach dać mi przestrzeń. Wiedziała w których momentach zadać mocne pytanie, a w których pracować ciszą. Jestem bardzo wdzięczny za to, że to właśnie Karolina była moim coachem!
21 września 2022 Michał - Fotograf
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest bardzo ciepłą empatyczną osobą Potrafi w niezauważalny sposób sprawić ze poczujesz się wyjątkowo . Zmotywuje bez narzucenia własnej woli . Profesjonalizm i zaangażowanie . Polecam !!!
16 września 2022 Urszula - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Karolina to wspaniały coach . Jest bardzo ciepła ,empatyczna i mądra osoba . Bardzo mi pomogła , uwierzyłam w siebie , przestałam się bać . Na każdej sesji dostawałam zrozumienie i wsparcie . Dzięki naszym spotkania moje życie sie zmieniło , w końcu pokochałam siebie i to zasługa Karoliny ! Polecam z całego serca ! ;) Prawdziwy coach z powołania ! Dziękuje bardzo za wszystko ;)
9 września 2022 Joanna - Fotograf
Bardzo dobry coach
Karolina to cudowny coach z piękną duszą. Jest bardzo inspirująca. Pomogła mi uporač się z moimi ograniczającymi przekonaniami , a co najważniejsze - zaakceptować siebie. Dzięki Karolinie uwierzyłam w swoje możliwości, zaplanowałam cele i zdeterminowałam się do działania. Zwiększyła mi się także pewność siebie. Polecam wszystkim sesje z Karoliną!
16 sierpnia 2022 Magda - Pracownik adm.
Bardzo dobry coach
Na pierwsze spotkanie poszłam z dużą dozą niepewności i w zasadzie niezbyt dobrym nastawieniem. Dzięki profesjonalnemu podejściu coacha, wszystko się zmieniło. Nabrałam odwagi, polubiłam nasze sesje. Niesamowita cierpliwość, dociekliwość i prawdziwa chęć niesienia pomocy spowodowały, że udało mi się poukładać pewne sprawy w głowie i zwalczyć drzemiące demony. Polecam wszystkim, nawet tym, którzy tak jak ja na początku, nie wierzą w sukces sesji coachingowych
5 maja 2022 Jagoda - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
KIEDY UCZEN JEST GOTOWY POJAWIA SIĘ MISTRZ.Tak było i tym razem. Musiałam przejść długą i wyboistą drogę, dokonać kilku trudnych wyborów, aby na mojej drodze pojawiła się ona - mistrzyni -coach. Dziękuję bardzo Karolina Tokarska za te tygodnie rozmów, za Twój czas i te wszystkie trudne pytania z Twojej strony .Dziękuję za uświadomienie mi moich szczytów w życiu, celów. Na każde spotkanie jechałam z radością, a wracałam ze spokojem w sercu i poczuciem, że trafiłam w ręce prawdziwej profesjonalistki,osoby dyskretnej, zaangażowanej i oddanej klientowi. Miał być educoaching, a wyszedł lifecoaching. Dzięki Tobie idę dalej, mocniejsza i z nowymi celami. Na nowo zmotywowana. Słowa: daj z siebie ile możesz,ale jeśli jest u Ciebie pełno bardzo mi pomogły w ostatnich dniach, gdy zatraciłam proporcje między życiem prywatnym a zawodowym. Karolinko, życzę Ci satysfakcji z pracy z klientami( wiem, ze tak bedzie)dalszego samorozwoju i wszystkiego co piękne. JESTEŚ CUDEM
12 marca 2022 Magda - Nauczyciel/ dyrektor
Bardzo dobry coach
Jeśli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się z Karoliną. Miałam tą okazję i szczęście przejść z nią cały proces coachingowy. Sesje były przyjemne ale i wymagały dużo pracy z mojej strony. Nie było dróg na skróty. Nie otrzymałam od Karoliny gotowych rad na rozwiązanie moich problemów ale w trakcie naszych rozmów i omawiania pewnych zdarzeń czy sytuacji, często okazywało się, że rozwiązanie było na wyciągnięcie ręki. Karolina na każdym spotkaniu wysłuchała, wspierała mnie i motywowała do realizacji wytyczonych zadań i celów. Dzięki tym sesjom, pomogła mi spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania. Karolina potrafi dojrzeć i odnależć potencjał w swoim rozmówcy, a to jedna z ważniejszych cech dobrego coacha. Po zakończeniu spotkań czuję pewność siebie - to przede wszystkim ale i motywację do dalszego rozwoju i spełniania marzeń. Rezultat jest wart wysiłku!!!! Wróciłam na właściwe tory :)
20 luty 2022 Aneta - Opiekunka
Bardzo dobry coach
Polecam , bardzo dobry coach.Symaptyczna osoba już patrzy ze zdjecia, miły glos, empatyczna i przyjemna, wyslucha i wesprze ciekawym rozwiązaniem.Dzięki temu można lepiej poznać siebie i odkryć drzemiące w nas nieznane dotąd pokłady, które z kolei pomagają w wyznaczaniu i realizacji swoich celów osobistych i zawodowych. Polecam serdecznie!
18 grudnia 2021 Ania - specjalista
Bardzo dobry coach
Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to konsultacja z Karoliną pomoże Ci w podjęciu takiej decyzji. Karolina jest bardzo wnikliwym coachem. Potrafi z dużą precyzją dotrzeć do sedna problemu. Dzięki temu można lepiej poznać siebie i odkryć drzemiące w nas nieznane dotąd pokłady, które z kolei pomagają w wyznaczaniu i realizacji celów osobistych i zawodowych. Polecam serdecznie!
30 listopada 2021 Krzysztof - Logistyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj