Karolina Walczykowska

Popularność: 179
Bardzo dobry coach (10)
Czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu? Chcesz poprawić swoje relacje z bliskimi, przyjaciółmi, czy współpracownikami? Potrzebujesz motywacji do działania? Chcesz nadać swojemu życiu sens? Trafiłeś idealnie! Wierzę, że marzenia się spełniają! Może brzmi niewiarygodnie i trąci nieco banałem, jak by to niektórzy rzekli. Cóż, mają pełne prawo tak myśleć. Ale to nie znaczy, że Ty też masz myśleć tak samo. Ba, kiedyś sama tak myślałam. Ale ... dziś mam za sobą masę zrealizowanych marzeń i wiele nowych przed sobą. Mało tego, rzeczywistość, w której teraz żyję, kiedyś wydawała mi się nierealnym marzeniem. Jakże bardzo się myliłam co do jej nierealności:) COACHING POPCHNĄŁ WSZYSTKO DO PRZODU. JEŻELI CHCESZ TEŻ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA/ CELE - ZAPRASZAM! Jestem Life Coachem, trenerem językowym i przedsiębiorcą z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Aktualnie znajduję się na ścieżce certyfikacyjnej Professional Coach SFCP oraz ACC ICF. Równolegle rozpoczęłam 5-letnie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii w nurcie integracyjnym pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu. Moimi klientami są przedsiębiorcy, menadżerowie, osoby prywatne - potrzebujące rozwoju. Jako coach wspieram swoich klientów w procesie osiągania pożądanych przez nich zmian. Oferuję Life-Coaching w oparciu o potrzeby klienta w wybranych przez niego obszarach. Pracuję zgodnie z wszelkimi założeniami metodycznymi oraz etycznymi International Coach Federation. Oferuję Life-Coaching: 1. COACHING KARIERY - planowanie kariery - zmiana miejsca pracy - ustalanie priorytetów zawodowych - szukanie adekwatnego zawodu - ... 2. COACHING RÓWNOWAGI ŻYCIOWEJ - stabilizacja życia zawodowego i prywatnego - ustalenie celów życiowych i ich hierarchii - wdrożenie zdrowego stylu życia - poprawa samopoczucia i jego stabilizacja - ... 3. COACHING RELACJI - znajdowanie źródła problemów w relacjach z innymi osobami - poprawa relacji - nawiązywanie relacji - polepszanie relacji rodzinnych - ... 4. COACHING EMOCJI - zmiana przekonań - zmiana nawyków - praca ze stresem - likwidacja barier wewnętrznych - szukanie i rozwój swoich mocnych stron - znajdowanie sensu życia - odkrywanie zainteresowań rozwój pasji - ... Karolina Walczykowska www.karolinawalczykowska.pl
Kontakt
Telefonicznie: +48 669 832 819
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Sopot,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie - ogólne
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni - tytuł magistra zarządzania bezpieczeństwem wewnętrznym; Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku - tytuł magistra dydaktyki języków obcych; Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - tytuł licencjata z filologii germańskiej
Wykształcenie - specjalizacja
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni - akredytowane studia podyplomowe Life and Business Coaching;5-letnie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu (w trakcie).

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo empatyczne podejście Pani Karoliny podczas sesji. Bez oceniania, bez ponaglania, ze spokojem słucha, a potem pomaga znaleźć rozwiązanie. Polecam Panią Karolinę w 100%!
24 stycznia 2018 Anna - Specjalista ds. administracyjnych
Dziękuję za opinię, miło mi czytać tak pochlebne słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę powodzenia i siły! Pozdrawiam, Karolina.
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo dobra w tym co robi, juz po pierwszej sesji rozwiazalam jeden z meczacych mnie problemow ;-) w trakcie spotkania czułam sie wysłuchana zrozumiana a co najważniejsze wyszłam pełna sił do działania.Kompetentna osoba na właściwym miejscu. Serdecznie polecam
8 stycznia 2018 Kinga - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do coachingu pchnęła mnie bardziej ciekawość niż potrzeba. Pierwsze spotkanie z Panią Karoliną było pozytywnym zaskoczeniem, pozwoliło mi spojrzeć na siebie w inny sposób, ale i na sam coaching. Dzięki profesjonalizmowi Pani Karoliny, na który składają się wiedza, umiejętność budowania relacji z drugim człowiek i spokój, uświadomiłem sobie jak pomocne mogą się okazać sesje z coachem.
22 grudnia 2017 Bartek - Historyk
Bardzo dobry coach
Zabiegana - wpadłam na lekko sceptycznym wdechu, wyszłam z jasnym planem i spokojem. Oba efekty przeszły moje oczekiwania. Największym efektem "wow" jest fakt, że odpowiedzi tkwią w nas a dobry coach pomaga je wydobyć na światło dzienne. Dziękuję i polecam!
23 listopada 2017 Iza - Pracownik NGO/Projektant
Bardzo dobry coach
Pani Karolina pełna ciepła, spokoju i wyrozumiałości, jej postawa wzbudza duże zaufanie. Można z nią pracować nad każdym tematem i tym osobistym i zawodowym. Widać, że ma dużą wiedzę z zakresu coachingu. Z pewnością jeszcze do niej wrócę na sesję.
20 września 2017 Ela - Animators Społeczności Lokalnych
Dziękuję bardzo i serdecznie zapraszam:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Rzetelna, pełna profesjonalizmu i spokoju - taka jest Pani Karolina w kilku słowach. Pozwala poczuć się swobodnie na sesji co przekłada się na jakość pracy oraz efekty. Jeśli jesteś ciekawy/a co może się zmienić w Twoim życiu po spotkaniu z coachem - polecam Panią Karolinę :-)
12 września 2017 Joanna - Kierownik Logistyki
Bardzo mi miło czytać tak pochlebną opinię. Życzę powodzenia w realizacji swoich celów i pozdrawiam serdecznie:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest coachem który motywuje nie tylko słowami ale swoją postawą, profesjonalizmem i perfekcjonizmem, wchodząc na sesję byłam raczej nastawiona sceptycznie, lecz po zakończeniu efekty mnie wręcz zaskoczyły, Jestem zmotywowana do działania z obranym jasnym celem. Bardzo serdecznie polecam wszystkim! Ja z pewnoscia będę wracać po kolejne dawki dobrej energii i motywacji :-)
8 września 2017 Kinga - Konserwator zabytków
Cieszę się, że coaching i Nasza wspólna praca pomogła. Życzę wytrwałości i mnóstwa wewnętrznej motywacji w zrealizowaniu swoich celów. Pozdrawiam serdecznie:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Profesjonalna prowadząca i przyjazna atmosfera którą panuje podczas sesji - przepis na sukces. Poczułam się bardziej zmotywowana i polecam wszystkim którzy mają problem z brakiem motywacji a chcą się rozwijać.
7 września 2017 Anna - Pracownik NGO
Dziękuję za opinię i cieszę się, że Nasza wspólna praca pozwala Pani zbierać teraz realizować swoje cele. Powodzenia!
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest coachem, który swoją wiedzę przekazuje w ciekawy sposób - bez wymądrzania się.Jest osobą kompetentną z którą można spokojnie porozmawiać o swoich problemach, oraz o mocnych i słabych stronach.Skonsultować i poprawić swoje plany dalszego rozwoju.
7 września 2017 Halina - Policjantka
Dziękuję za rzeczową i sympatyczną opinię. Niezwykle miło jest czytać takie słowa od zadowolonych klientów. Pozdrawiam!
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pragnę zauważyć, że podchodziłem sceptycznie do coachingu w ogóle, lecz po sesjach z Panią Karolina moje nastawienie się zmieniło. Poczułem się mocno zmotywowany i otwarty na zmiany. Polecam. :-):-):-)
6 września 2017 Marcin - Właściciel firmy
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Są one sygnałem, że moja praca ma sens. Powodzenia w realizacji swoich celów!
Karolina Walczykowska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Życie kołem się toczy, czyli jak żyć w pełni! - ćwiczenie coachingowe
19 luty 2018
Ćwiczenie coachingowe dla osób szukających równowagi życiowej.
Coaching – jak smakuje i z czym go jeść?
6 luty 2018
Artykuł kierowany jest głównie do osób szukających odpowiedzi na pytania: Czym jest coaching i osoba coacha? Jak pracuje coach? Jak wygląda sesja coachingowa?
Postanowienia noworoczne a słomiany zapał
4 stycznia 2018
Początek nowego roku to często czas, w którym podejmujemy decyzję o: -zmianach w Naszym życiu - celach, które chcemy osiągnąć - rezygnacji z nieodpowiednich dla Nas przyzwyczajeń. Często jednak dzieje się tak, że postanowienia noworoczne są sformułowane ogólnie, nie posiadają konkretnej daty ich realizacji, są abstrakcyjne lub niedopasowane do Naszych możliwości i zasobów.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom