Karolina Walczykowska

Popularność: 385
Bardzo dobry coach (10)
Jestem psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w trakcie certyfikacji. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami w różnym wieku w: obszarze psychologicznym, dydaktycznym i edukacyjnym jako coach, terapeuta, pedagog, dydaktyk i metodyk, nauczyciel akademicki oraz nauczyciel praktyk studenckich. Pracuję zgodnie z nurtem integracyjnym oraz skoncentrowanym na rozwiązaniach. Chętnie korzystam z warsztatu psychoterapii pozytywnej, psychodynamicznej i ericksonowskiej. W pracy wykorzystuję też elementy pracy ze snami i metaforą, pracy z ciałem oraz mindfulness. Pracuję z osobami dorosłymi znajdującymi się w kryzysie psychicznym indywidualnie oraz grupowo w prywatnym gabinecie oraz w placówkach zdrowia. Byłam koterapeutką i współprowadzącą w pogłębionej psychoterapii grupowej dla kobiet. Współpracuję z przychodnią lekarską Medyczna Gdynia 3cityMed Sp. z o.o. Odbywam również staż w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. T. Bilikiewicza w Gdańsku na oddziale Psychiatrii Sądowej. Pracuję tam indywidualnie i grupowo z osobami w kryzysie psychicznym. Pracuję również ze sprawcami przestępstw. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję zgodnie z założeniami metodycznymi oraz etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29) oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. (http://psychiatria.org.pl/sekcja_naukowa_psychoterapii) Zapraszam do kontaktu! Karolina Walczykowska www.positivo-therapy.pl
Kontakt
Telefonicznie: +48 576 290 677
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie - specjalizacja
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni - akredytowane studia podyplomowe Life and Business Coaching;5-letnie szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu (w trakcie).
Wykształcenie - ogólne
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni - tytuł magistra zarządzania bezpieczeństwem wewnętrznym; Wyższa Szkoła Humanistyczna w Pułtusku - tytuł magistra dydaktyki języków obcych; Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - tytuł licencjata z filologii germańskiej
Języki obce
Pracuję również w języku niemieckim i włoskim.

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo empatyczne podejście Pani Karoliny podczas sesji. Bez oceniania, bez ponaglania, ze spokojem słucha, a potem pomaga znaleźć rozwiązanie. Polecam Panią Karolinę w 100%!
24 stycznia 2018 Anna - Specjalista ds. administracyjnych
Dziękuję za opinię, miło mi czytać tak pochlebne słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę powodzenia i siły! Pozdrawiam, Karolina.
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Karolina jest bardzo dobra w tym co robi, juz po pierwszej sesji rozwiazalam jeden z meczacych mnie problemow ;-) w trakcie spotkania czułam sie wysłuchana zrozumiana a co najważniejsze wyszłam pełna sił do działania.Kompetentna osoba na właściwym miejscu. Serdecznie polecam
8 stycznia 2018 Kinga - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do coachingu pchnęła mnie bardziej ciekawość niż potrzeba. Pierwsze spotkanie z Panią Karoliną było pozytywnym zaskoczeniem, pozwoliło mi spojrzeć na siebie w inny sposób, ale i na sam coaching. Dzięki profesjonalizmowi Pani Karoliny, na który składają się wiedza, umiejętność budowania relacji z drugim człowiek i spokój, uświadomiłem sobie jak pomocne mogą się okazać sesje z coachem.
22 grudnia 2017 Bartek - Historyk
Bardzo dobry coach
Zabiegana - wpadłam na lekko sceptycznym wdechu, wyszłam z jasnym planem i spokojem. Oba efekty przeszły moje oczekiwania. Największym efektem "wow" jest fakt, że odpowiedzi tkwią w nas a dobry coach pomaga je wydobyć na światło dzienne. Dziękuję i polecam!
23 listopada 2017 Iza - Pracownik NGO/Projektant
Bardzo dobry coach
Pani Karolina pełna ciepła, spokoju i wyrozumiałości, jej postawa wzbudza duże zaufanie. Można z nią pracować nad każdym tematem i tym osobistym i zawodowym. Widać, że ma dużą wiedzę z zakresu coachingu. Z pewnością jeszcze do niej wrócę na sesję.
20 września 2017 Ela - Animators Społeczności Lokalnych
Dziękuję bardzo i serdecznie zapraszam:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Rzetelna, pełna profesjonalizmu i spokoju - taka jest Pani Karolina w kilku słowach. Pozwala poczuć się swobodnie na sesji co przekłada się na jakość pracy oraz efekty. Jeśli jesteś ciekawy/a co może się zmienić w Twoim życiu po spotkaniu z coachem - polecam Panią Karolinę :-)
12 września 2017 Joanna - Kierownik Logistyki
Bardzo mi miło czytać tak pochlebną opinię. Życzę powodzenia w realizacji swoich celów i pozdrawiam serdecznie:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest coachem który motywuje nie tylko słowami ale swoją postawą, profesjonalizmem i perfekcjonizmem, wchodząc na sesję byłam raczej nastawiona sceptycznie, lecz po zakończeniu efekty mnie wręcz zaskoczyły, Jestem zmotywowana do działania z obranym jasnym celem. Bardzo serdecznie polecam wszystkim! Ja z pewnoscia będę wracać po kolejne dawki dobrej energii i motywacji :-)
8 września 2017 Kinga - Konserwator zabytków
Cieszę się, że coaching i Nasza wspólna praca pomogła. Życzę wytrwałości i mnóstwa wewnętrznej motywacji w zrealizowaniu swoich celów. Pozdrawiam serdecznie:)
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Profesjonalna prowadząca i przyjazna atmosfera którą panuje podczas sesji - przepis na sukces. Poczułam się bardziej zmotywowana i polecam wszystkim którzy mają problem z brakiem motywacji a chcą się rozwijać.
7 września 2017 Anna - Pracownik NGO
Dziękuję za opinię i cieszę się, że Nasza wspólna praca pozwala Pani zbierać teraz realizować swoje cele. Powodzenia!
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pani Karolina jest coachem, który swoją wiedzę przekazuje w ciekawy sposób - bez wymądrzania się.Jest osobą kompetentną z którą można spokojnie porozmawiać o swoich problemach, oraz o mocnych i słabych stronach.Skonsultować i poprawić swoje plany dalszego rozwoju.
7 września 2017 Halina - Policjantka
Dziękuję za rzeczową i sympatyczną opinię. Niezwykle miło jest czytać takie słowa od zadowolonych klientów. Pozdrawiam!
Karolina Walczykowska
Bardzo dobry coach
Pragnę zauważyć, że podchodziłem sceptycznie do coachingu w ogóle, lecz po sesjach z Panią Karolina moje nastawienie się zmieniło. Poczułem się mocno zmotywowany i otwarty na zmiany. Polecam. :-):-):-)
6 września 2017 Marcin - Właściciel firmy
Dziękuję bardzo za miłe słowa. Są one sygnałem, że moja praca ma sens. Powodzenia w realizacji swoich celów!
Karolina Walczykowska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Chwila oddechu …
14 sierpnia 2018
Krótki tekst dla zabieganych i chcących odpocząć
Potęga marzeń
29 maja 2018
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą – mówił ks. Jan Twardowski. Niby takie proste, a jakże trudne. Bo nie będziemy w stanie szczerze i w pełni pokochać i zaakceptować innych, dopóki w pierwszej kolejności nie okażemy miłości i zrozumienia sobie samemu.
Życie kołem się toczy, czyli jak żyć w pełni! - ćwiczenie coachingowe
19 luty 2018
Ćwiczenie coachingowe dla osób szukających równowagi życiowej.
Coaching – jak smakuje i z czym go jeść?
6 luty 2018
Artykuł kierowany jest głównie do osób szukających odpowiedzi na pytania: Czym jest coaching i osoba coacha? Jak pracuje coach? Jak wygląda sesja coachingowa?
Postanowienia noworoczne a słomiany zapał
4 stycznia 2018
Początek nowego roku to często czas, w którym podejmujemy decyzję o: -zmianach w Naszym życiu - celach, które chcemy osiągnąć - rezygnacji z nieodpowiednich dla Nas przyzwyczajeń. Często jednak dzieje się tak, że postanowienia noworoczne są sformułowane ogólnie, nie posiadają konkretnej daty ich realizacji, są abstrakcyjne lub niedopasowane do Naszych możliwości i zasobów.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom