Katarzyna Łysiak

Popularność: 205
"To ustawienie żagli, a nie kierunek wiatru, decyduje dokąd płyniesz." Jim Rohn PRZYGOTOWANIE COACHINGOWE: Coach ACC ICF i członek ICF Global (International Coach Federation http://www.icf.org.pl/). Jestem coachem i współorganizatorem akcji społecznej "Droga do zmiany". ZAINTERESOWANIA: Skuteczna komunikacja, która zgodnie z moim przekonaniem stanowi zarówno o sile korporacji jak i potencjale mniejszych firm, a ponad to, jest miarą pięknych relacji międzyludzkich. Nieustannie zgłębiam tematykę coachingu oraz rozwoju firm, relacji, zespołów i klientów indywidualnych. ZAWODOWO: Pracowałam wiele lat jako manager w firmie start-up'owej sektora finansowego, zarządzając projektami wielu działów. Poza pracą coachingową obecnie jestem zaangażowana w kilka projektów marketingowych i konsultingowych. WYKSZTAŁCENIE: Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Komunikacja Społeczna i Dziennikarstwo. Zdobyłam tytuł zawodowy magistra na specjalności Zarządzanie komunikacją w biznesie. ________________________ Serdecznie zapraszam do współpracy :) Katarzyna Łysiak kom. 881940850 ja@katarzynalysiak.pl
Kontakt
Telefon: 881 940 850
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Warszawa, Trójmiasto, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Twierdzą, że bez tego ani rusz. Najważniejsze kompetencje zawodowe przyszłości.
23 lipca 2019
Kreatywność, negocjacje, inteligencja emocjonalna? Czego będą poszukiwać pracodawcy i czego będzie oczekiwał rynek? Dowiedz się z tego artykułu.
Coach nie powie Ci „dawaj, dasz radę!” - czym jest coaching?
8 luty 2019
Coaching jest jedną z wielu różnych ścieżek rozwoju osobistego.
CO MAM? 7 PYTAŃ, KTÓRE POMOGĄ ZBUDOWAĆ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI [ĆWICZENIE]
24 stycznia 2019
Każdemu z nas zdarza się wątpić w siebie. W to, co umiemy, kim jesteśmy. Szczególnie kiedy przechodzimy w życiu trudny czas.