Katarzyna Piecha

Popularność: 361
Bardzo dobry coach (5)
Jako coach wspieram moich klientów w osiąganiu ich osobistych i biznesowych celów oraz towarzyszę im w ich rozwoju, w oparciu o proces business coachingu oraz executive coachingu, który jest zindywidualizowanym i jednym z najskuteczniejszych narzędzi wspierania rozwoju ludzi i organizacji. Posiadam doświadczenie na stanowiskach managerskich, gdzie koncentrowałam się m.in. na wzroście organizacji w oparciu o zagadnienia z obszaru HR i Employer Brandingu. www.katarzyna-piecha.pl
Kontakt
ul. Porcelanowa 19
40-246 Katowice
tel. +48 795 437 146
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Człowiek absolutnie wyjątkowy, zawsze perfekcyjnie przygotowana, profesjonalistka nie tylko wychodząca poza schematy lecz wyznaczająca własne, najwyższe standardy. Trafia pytaniami i ćwiczeniami bezbłędnie w punkt. Po sesjach, zastanawianie już nie wystarcza, podejmujesz działania, dokonujesz zmian, odkrywasz inny świat. To zdecydowanie właściwy wybór! Polecam!
6 czerwca 2017 Ryszard - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Świetny człowiek z pasją do tego co robi, potrafi pozytywnie zaskoczyć w jakich obszarach należy dokonać zmian, szereg ćwiczeń i pytań jest dobrze przemyślana, polecam tym którzy się zastanawiają nad ulepszeniem życia.
15 marca 2017 Łukasz - Doradca Biznesowy
Bardzo dobry coach
To co wcześniej wydawało się dla Ciebie niemożliwe, staje się wykonalne. Nie ma przeszkód których nie możesz pokonać. Coaching z Kasią bardzo motywuje do działania. Ujęto mnie jej indywidualne podejście i zaangażowanie. To profesjonalistka w każdym calu. Serdecznie polecam :-)
14 marca 2017 Kasia - magister sztuki
Bardzo dobry coach
Bardzo motywująco wpłynęły na mnie nasze spotkania. Podjęłam już pierwsze kroki i zobaczymy co będzie dalej. Gorąco polecam tym, którzy chcą coś osiągnąć, a którym brak pewności siebie. Tym którzy potrzebują bodźca do działania.
12 marca 2017 Karina - fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Coaching wpłynął na mnie bardzo pozytywnie. Zmotywował mnie do realizacji planów i celów. Uświadomił mi nad czym warto popracować, by bardziej cieszyć się życiem. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poprawić jakość swojego życia.
11 marca 2017 Monika - analityk sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj